Ana sayfa İhtiyaç Kredileri İşCep Anında Kredi Nedir Nasıl Alınır?

İşCep Anında Kredi Nedir Nasıl Alınır?

0
İşCep Anında Kredi Nedir Nasıl Alınır?

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte finansal ihtiyaçlar daha hızlı bir şekilde giderilmekte hatta şu an size anlatacağımız yöntem ile 10 dakikada paranın hesabınıza yatmasını sağlayabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurunuzu İnternet Şubemizden veya İşCep’ten dilediğiniz zaman yapabilir, başvurunuzun onaylanması durumunda şubemize gitmenize gerek kalmadan kredi kullanmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi başvurusunda bulunmak için iki yol bulunmaktadır ister cepten ister internet’ ten anında kredi başvurunuzu yapmanız mümkündür, kredi başvurusu yapmak için İş Bankası müşteri olmanız gerekir yani hali hazırda bir banka hesabınız ve buna tanımlanmış bir İnternet Bankacılığı şifreniz olması gerekir. Yine İş Cep’ ten krediye başvurmak için İşCep’ in telefonunuza indirmeniz ve aktif hale yani kullanılabilir halde olması gerekir. İşCep kurulumu ve kullanımına ilişkin yazımız olan İşCep Nedir, Nasıl kullanılır? başlıklı yazımızda ayrıntıları bulmanız mümkündür.

Şimdi İşCep Anında kredi başvurusu nasıl yapılır? faiz oranları nedir? Kredi ne zaman çıkar konularında sizi aydınlatmaya çalışalım.

• İnternet Şubemizden Kredilerim > Hızlı Kredi
• İşcep’ten Kredilerim > Hızlı Kredi adımlarını takip ederek kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

*İnternet Şubesinden  ve İşCep’ten 15.000 TL tutar ve 36 ay vadeye kadar yapacağınız ve onaylanan ihtiyaç kredisi başvurularınıza ilişkin tutar Banka nezdinde bulunan vadesiz TL mevduat hesabınıza anında yatırılır. Banka hesabınız var ama İşCep uygulaması yok ise hemen telefonunuzun tarayıcısına www.isbank.com.tr/indir yazarak hemen yüklemeniz mümkün.

Kredi Özelliklerine gelecek olursa;

Maksimum kredi tutarı 15.000 TL ile sınırlıdır.
• Şubeye gitmenize gerek kalmaz.
• 7 gün 24 saat başvuruda bulunabilirsiniz.
• Onaylanması durumunda kredi tutarı hemen hesabınıza aktarılır.

Kredi başvurunuz mevcut finansal durumunuz değerlendirilmek suretiyle onaylanacaktır yani kredi notunuzun uygun olması kısaca kredi kullanım şartlarını taşımanız gerekir. Bu tür anında ve bankaya gitmeden kredileri  Kredi Notu iyi ve Çok İyi olanlar veya banka ile çok çalışan kişiler kullanabilmektedir.

Anında Kredi Faiz Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı (TL) Faiz Oranı (%) Kredi Vadesi (Ay) Aylık Taksit Tutarı (TL) Toplamda Ödenecek Anapara ve Faiz Tutarı (TL)
5.000 1,50 12 467 5.604
10.000 1,50 24 517 12.403
10.000 1,50 36 380 13.674
15.000 1,50 36 570 20.511

 

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin