Kapalı

İşbankası Hızlı Kredi Kartı Başvurusu (ONLİNE KART BAŞVURUSU)

iş bank kredi kartı

Online kart başvurusu yaparak işbankasından dilediğiniz kredi kartına hızlıca sahip olmak mümkün. İş bankası hızlı kredi kartı başvurusu yaparak kredi kartı ihtiyacınız konusunda banka sizlere fazlası ile yardımcı olacaktır. Özellikle gelir ve kredi notu olarak yeterli seviyelerde olanların kredi kartı başvuruları anlık hızlarda onaylanıyor ve sms ile onay mesajı tarafınıza gönderiliyor.

İşbankası Kredi Kartı Başvurusu

Bildiğiniz gibi iş bankasının kredi kartı markası maximum olup, bir çok aktif kredi kartı kampanyası ile bilinir. Özellikle son yıllarda online alışveriş sitelerinde (gittigidiyor maximum puan) harcama tutarına göre 100 TL’ye kadar maksi puan vermektedir. Kampanya şartlarına bakarak, amximum kredi kartının özelliklerini de yine buradan öğrenebilirsiniz. Kredi kartı, başvuru esnasında iş bankası şahsın gerçek bilgilerini talep eder. Kart başvurularında iş yeri ve ev adresi dahil telefon numaraları ve size ulaşılmadığı anlarda yakın bir akrabanızın telini de isteyebilir. Doğru bilgilerin girilmesi sonrasında aylık gelir bilgisi ve oturduğunuz evin kime ait olduğu da soruluyor. Bu sorular kartın onaylanması için çok önemli olup objektif girilmesi önerilir. Kredi notunun kötü olması ve rakamların oynanması bile kartın onaylanacağı anlamına gelmez. Bu nedenle TC numaranızı vurduktan sonra KKB’den alınacak olan veriler geldiği için kartın başvuru sonucuna göre yansıtılıyor.

Maximum kredi kartlarına bakıldığında geneli itibari ile başarılı bir kredi kartına sahip olacaksınız. Anlaşmalı üye iş yerlerinden yapılan harcamalarda hem taksit sayısı fazla olacak hem de 2 kat maxi puan kazanabilirsiniz. İş bankası maximum kampanyalarının durumuna bakmak için buradan bilgi alabilirsiniz.

https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/Sayfalar/kampanyalar.aspx

isbank kredi karti - İşbankası Hızlı Kredi Kartı Başvurusu (ONLİNE KART BAŞVURUSU)
iş bank kredi kartı

Yukarıda gördüğünüz üzere iş bankasının maximum adı altında bir çok kredi kartı bulunuyor. İş bankası masrafsız kredi kartı hangisi sorusuna yanıtımız ise iş te üniversiteli kredi kartı olmaktadır. Yıllık aidatı olmamakla beraber, diğer işlemleri hızlıca yapabilirsiniz.

Maximum Kredi Katı Başvurusu

Öncelikle buradan siteye giriyoruz ;

https://www.maximum.com.tr/TR/kredi-karti-basvurusu/Sayfalar/kredi-karti-basvurusu.aspx?prodId=4

Sonrasında ise kredi kartı türünü seçmeniz gerekiyor. Kart türü seçildikten sonra aşağıdaki ekrana ulaşacaksınız sonrasında kişisel bilgilerinizi girerek hızlıca kredi kartınızın onaylandığında göreceksiniz.

isbank kredi karti basvurusu - İşbankası Hızlı Kredi Kartı Başvurusu (ONLİNE KART BAŞVURUSU)
kredi kartı başvurusu

Kart başvuru sonucunu öğrenmek istiyorum derseniz de bankanın iletişim kanallarından bilgi alabilirsiniz. Yani 0850 724 0 724 dan destek alabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu yapıldıktan sonra ve onay aşamasını geçtikten sonraki aşamada toplamda 1 hafta içinde ya bulunduğunuz il veya ilçedeki şubesine geliyor ya da kayıtlı olarak verdiğiniz adresinize kurye aracılığı ile gelecektir. Genelde teslim aşamasında sizlerden imza talep edilir. İmza atıldıktan sonra da kartı sizlere teslim eden kurye uzaklaşır. Sonraki aşamada bankanın kredi kartının şifresi belirlenmesi gerekiyor. Yani kredi kartınıza şifre almanız gerecek bu konuda 0850 724 0 724 numarasını arayarak bilgi alabileceğiniz gibi bankanın atmsine girerek de şifre talep edebilirsiniz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Yorum

  1. Bende bu yöntemle işbankası maximum kredi kartına başvurmuştum. Ben öğrenci olduğum için İŞ’te Üniversiteli Maximum karta başvurduğumdan dolayı tekrar beni aradıklarında mail adresi verdiler ve bu adrese öğrenci belgemi yollamam yeterli oldu. 1 haftada kart şubeye ulaştı ve gidip almıştım. Gerçekten güzel çalışıyorlar. Kart şifrenizi belirleyemezseniz bankadaki memur da yardımcı olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum
scroll to top