Kapalı

İş Bankasından İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin bankası İş Bankası yine müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Yepyeni ihtiyaç kredisi hazırlayan İş Bankası bu kez günde sadece 5 TL taksitle 5.000 TL ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor.

İhtiyaç Kredisine Başvuru Süreci

Günde 5 TL ödeyerek 5 bin TL kullanma imkanı için 4 Ekim 2017 tarihine kadar başvuru yapabilirsiniz. İş bankası bu ihtiyaç kredisinde her kredide olduğu yine kolay ödeme koşulları ve vade imkanları sunuyor. Hayallerinize ulaşmanız için hep yanınızda olan İş Bankası İhtiyaç Kredisi sayısı 1.300’ü aşan şubesi ve internet bankacılığı aracılığı ile her an yanınızda.

Başvurmak İçin;

  • Cep telefonundan NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI ve AYLIK GELİRİNİZİ aralarında birer boşluk bırakarak 4402’ye SMS göndererek sahip olabilirsiniz. Mesela NAKİT 321XXXXX724 5000 2500 gibi.
  • Ayrıca İş Bankası internet şubesinden ve tüm İş Bankası şubelerinden ,
  • İş Bankası bankamatiklerinden
  • 08507240724 numaralı telefon şubesi ve İşCep veya İşTablet aracılığı ile de yapabilirsiniz.

Paramı Nasıl Çekebilirim?

Tüm bu kanallardan yapacağınız başvurudan sonra cep telefonunuza gelen mesaja göre hareket edebilirsiniz. İş bankası şubelerinden yaptığınız kredi olumlu sonuçlanırsa İşCep’ten Krediler-Kredim Hazır Menüsü sıralaması ile kredi sözleşmenizi onaylayıp şubeye gitmeye gerek kalmadan anında hesabınızda parayı görebilirsiniz. Bu süreçte göndereceğiniz her bir SMS için GSM operatörlerine 1 SMS karşılığı ücret düşüleceğini unutmayın.

Vade Süresi

5.000 TL’lik ihtiyaç kredisinde48 ay vade ile ödeme halinde aylık akdi faiz oramı %1,29 olarak belirlenmiştir ve ödeme süresi 1461 olup aylık taksit tutarı 4,87 TL dir. Bu ihtiyaç kredisinden yararlanmanız istisna durumlar dışında için kefile gerek yoktur. İhtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vade süre 3 aydan 28 aya kadar belirlenmiştir. Aylık ödenmesi gereken taksit miktarlarında geri ödemeler 30 gün sonra başlanacak olarak ayarlanmıştır. Kredi için tahsis ücreti ve sigorta primi her bir kredinin vade oranı ve ödemesine göre değişiklik göstermektedir. Bu ücrete %5 oranına sahip olan BSMV ücreti dahil değildir. Ayrıca hazırlanan bu ihtiyaç kredisinde sigorta primi 35 yaş üzerinden hesaplanmıştır. Bu yüzden kredi tutarı müşterinin yaşına göre ve kredi vadesine göre farklılıklar gösterecektir.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top