Ana sayfa Banka Haber İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık Nedir?

İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık Nedir?

0
İş Bankası Yüz Yüze Bankacılık Nedir?

İş Bankası Yüz yüze bankacılık sistemi, müşterilerin bankacılık işlemlerini, finansal ihtiyaçların karşılanması, varlıkların yönetimi konusunda hizmet veren, uzaman bankacılar tarafından yürütülen bankacılık hizmetidir. Yüz yüze bankacılık sisteminde müşterilerin her türlü finans işlemlerinde ücretsiz yardımcı olunmaktadır.

Tabi herkes Yüz yüze bankacılık sisteminden yararlanamamaktadır. İş Bankası Yüz yüze bankacılık hizmetinden yararlanabilmek için İş Bankası hesaplarında 100.000 TL veya döviz hesabının bulunması gerekmektedir. Veya bu tutar kadar taşıt veya konut kredisi kullanılması gerekmektedir. İş Bankası Yüz yüze Bankacılık sistemine bağlı müşterilerin diğer müşterilere göre bazı ayrıcalıkları bulunmaktadır.

Bunlardan biri sıra beklemeden bankanın müşteri temsilcisiyle görüşüp bankacılık işlemlerini yapabilmektedir. Yine vezne ile olan bankacılık işlemlerinde kendilerine verilen özel numaranın sıramatiğe girilmesiyle öncelik verilmesidir.  Bu öncelik telefon bankacılığı için de geçerlidir. İş Bankası Yüzyüze Bankacılık müşterileri yıl boyunca İş Bankası tarafından yapılacak tüm bankacılık kampanyalarından öncelikli olarak yararlanacaktır.

İş Bankası Yüzyüze Bankacılık müşterilerinin ek hizmetlerden faydalanabilmesi için EK yazıp 4402 numarasına mesaj atması gerekmektedir. İş Bankası Yüzyüze Bankacılık müşterilerine tanımış olduğu diğer bir ayrıcalık ise Özel Emeklilik sistemidir. Anadolu Hayat Emeklilik tarafından hazırlanan avantajlı bireysel emeklilik sisteminden yararlanabilmektedir.

Özel Emeklilik için asgari ödeme tutarı olarak 350 TL olarak belirlenmiştir. Özel Emeklilik ödemeleri TL ve döviz cinsinden yapıldığı gibi aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık olarak emeklilik primi ödenebilmektedir. İş Bankası Yüzyüze Bankacılık müşterileri için özel hizmet paketleri hizmeti vermektedir. Bunlar ücretsiz Ambulans ve Sağlık danışmanlık hizmeti, İş Bankasının anlaşmalı olduğu sağlık kuruluşlarında indirim, yatırım danışmanlığı bülteni, İş Bankası kültür yayınları ve hizmetlerinde %30 indirim hakları bulunmaktadır.

Yine avantajlı hazır kredi, hesap ücreti muafiyeti, indirimli kasa hizmetleri Yüzyüze Bankacılık müşterilerinin faydalanabileceği diğer hizmetlerdir. Son olarak İş Bankası Yüzyüze Bankacılık hizmetleri arasında yer alan Emeklilik planı K.K.T.C şube müşterileri için geçerli değildir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin