Ana sayfa İhtiyaç Kredileri İş Bankası NakitNet Kredi

İş Bankası NakitNet Kredi

0
İş Bankası NakitNet Kredi

Bankalar hizmette sınır tanımamaya devam ediyor. Artık bankalar finansman hayatımı o kadar kolaylaştırdı ki banka şubelerine gitmeden kredi alabileceğimiz gibi bankaların anlaşmalı mağazalarından alacağınız ürünler için de mağaza içinde yapacağınız bir kaç işlemle dahi kredi sahibi olabiliyorsunuz. Bu yazımızda İş Bankasının geliştirmiş olduğu Nakitnet hizmetinden bahsedeceğiz.

İş Bankasının anlaşmalı olduğu alışveriş mağazalarında geçerli olan hizmet beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya alımlarında mağaza içersinde kredi sahibi olabiliyor ve kullanılacak krediyi 36 ay vade ile ödeyebiliyorsunuz. Üstelik kefil, gelir belgesi göstermeden krediye sahip olabilirsiniz.

Gelelim Nakitnet’i biraz daha açıp açıklayalım. Evlenecek çiftler düğün öncesi beyaz eşya alımı yapmak için bir mağazaya girdiler. Buzdolabı, çamaşır makinesi derken alışverişi tamamladılar. Kredi kartlarına taksit yapacaklar ama limit müsait değil ve toplama borcu nakit ödeyecek yanımızda para yok. Eğer ki alışveriş yapılan mağaza ile İş Bankası arasında bir anlaşma varsa mağazada ki İş Bankası ağı ile yapılacak küçük bir işlem sonrası bir kaç dakika içersinde mağaza içersindeyken kredinize sahip olacaksınız.

Kimlik bilgileri ve İş Bankasında kayıtlı olmak şartıyla cep telefonunuzu girmeniz ile krediye sahip olabilirsiniz. Şunu hemen belirtelim ki mağaza içersinde kredi kullanılıyor ama taksit ödemeleri mağazaya değil İş Bankasının ödeme noktalarına yapılmaktadır. İş Bankası şubeleri, bankamatikler, İşCep, İnternet Şube veya Telefon Bankacılığı aracılığı ile NakitNet sisteminden yeni müşteri olduysanız taksit ödemelerinizi İş Bankası şubeleri aracılığı ile yapabilirsiniz.

Nakitnet ile kullanılabilecek kredi üst limit 5.000 TL’dir. Ancak son zamanlarda yeni yapılan anlaşmalar sonrası bazı mağazalarda ( Bimeks ) bu limit 7.500 TL’dir. Nakitnet imkânlarından faydalanabilmek için banka şubeleri, internet- mobil bankacılık ve telefon bankacılık hizmetlerini kullanabilirsiniz. Nakitnet başvurusu için SMS yoluyla da başvuru yapabilirsiniz. Bunun için mesaj bölümüne NAKITNET yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C kimlik numaranızı girdikten sonra 4402’ye kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin