Kapalı

İş Bankası Maxipuan Geçen Yerler Nerelerdir?

İşbankası maxipuan geçen yerler nerelerdir?

İş Bankası programı olan Maximum kart sayesinde bireyler istediğinde internette, isterlerse de normal hayatınızda alışveriş yapabilmektedirler.  Kredi kartının bir çeşidi olan Maximum kart sayesinde yapılan alışverişlerde, indirimler veya ekstra taksitlendirmelerden yararlanma olanağı vardır. Maximum kartın Türkiye İş Bankası programı olarak önemli bir konu olduğunu söylemek mümkündür.

Bunun nedeni ise hemen her yer ile anlaşmalı ve üye iş yeri olan bir banka olmasının sağladığı güvencedir. Türkiye’nin en yaygın kullanılan 2. kartı Maximum karttır.  Dolayısıyla birçok fırsat sunmakta, indirim ve kampanyadan faydalanmayı da sağlamaktadır. Bunun için iş bankası maxipuan geçen yerler bilinmeli, Sinema ve Akaryakıt İstasyonları ile özel anlaşmaları sayesinde bolca maxipuan kazanma ve maxipuan geçen yerlerde harcama olanağından faydalanılmalıdır.

Neden Maximumkart Kullanmalıyım?

Bu kart ile yapılabilecek işlemlerde üye iş yeri olan her yerden maxi puan kazanmak karlıdır. Bu işlemelerde 1 Maxi puan 1 TL anlamına gelmekte, bu durum ise anlaşmalı üye iş yerinden yapılacak alışverişlerde kullanabilecek nakit anlamına gelmektedir.

Fakat anlaşmalı olmayan iş yerleri için aynı kural geçerli olmamaktadır. İş Bankası Maxikart yurt dışındaki alışverişlerde de avantaj sağlamaktadır. Yapılacak alışverişlerde gerçekleşen işlemlerde günün dolar kuru bazında maxi puanlar hesaplanarak, hesaba TL ye dönüştürülerek aktarılmaktadır. Mesela; 1 Dolar maxi puan kazanıldıysa bu hesaba bir dolar olarak yansımamaktadır.

İşlem sonucunda İş bankasının dolar kuru doğrultusunda hesaplanarak, o günün değerine göre hesaba aktarım gerçekleşmektedir. Maxi kartın en büyük avantajı yüzlerce anlaşmalı kurumun veya alışveriş merkezinin oluşudur.

Örneğin internet sitelerinden; ,Hepsiburada.com, Gittigidiyor.com, N11.com, Hızlıal.com gibi sitelerde maxi puanları harcamak oldukça karlıdır. Vade farksız bir şekilde alışveriş yapma olanağı da bu siteler için geçerlidir.

Maxipuan Kullanılabilen Yerler

Büyük alışveriş merkezleri olarak bilinen Metro market de Maxi puanların geçerli olduğu alışveriş yerlerinden biridir. Bu iş yerinde yapılan her 300 TL lik alışverişte 30 TL değerinden puan kazanmak mümkündür.

Onun dışında Carrefoursa, Gratis, Migros, Bimeks, Kipa, GS Store, Makromarket, A102 gibi büyük alışveriş yerlerinde kazanılan Maxi puanlar kullanılmaktadır. Açıkçası gıda, teknoloji, giyim ve daha sayılabilecek tüm ihtiyaçların karşılanmasında Maxi kart oldukça avantajlı fırsatlar sağlamaktadır.

Ayrıca eğitim ile ilgili giderlerin karşılanmasında da avantajlı olan bu kart sayesinde 60 TL’lik maxi puan kazanılabilmektedir. Bunların yanı sıra iş bankası maxipuan geçen yerler arasında Cinemaximum’ da oldukça avantajlı fırsatlar sağlayarak müşterilerine kazandırmaktadır.

Maximum kart ile bedava mısır, bedava sinema bileti vs. fırsatlar ile ayrıcalıklı bir alışveriş yapmak kazançlı olmaktadır.

 

Sonuç olarak, İş Bankası Maximum Kart sayesinde gıda, giyim, temizlik, eğitim, eğlence ve tüm diğer ihtiyaçların karşılanmasında kazançlı bir alışveriş olanağı sunmaktadır. Kazanılan her maxi puanın üye işyerlerinde kolaylıkla kullanımı ile müşterilerin alışverişten keyif alması da hedeflenmektedir.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top