Ana sayfa Banka Haber İş Bankası Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

İş Bankası Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

0
İş Bankası Kredi Kartı Müşteri Hizmetleri

Türkiye’de bankacılık sektörünün öncü markası olan Türkiye İş Bankası, sadece şubelerinden değil, geliştirdikleri müşteri hizmetleri ağı üzerinden de kesintisiz bir şekilde müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. İş Bankası müşteri hizmetleri üzerinden kredi kartı, banka kartı, yatırım hesabı gibi alanlarda tüm işlemlerinizi yapabileceğiniz gibi, bu alanlarda ve kredi ürünlerine yönelik de yeni birer başvuruda bulunabileceksiniz. 0850 724 0 724 telefon numarası üzerinden yapacağınız bu görüşmelerde daha hızlı bir şekilde işlem yapabilmenizin yanı sıra güvenlik sorunlarını da en aza indirebilmek adına bazı ön aşamalar bulunmaktadır. Bunların başında ise, sisteme kendinizi tanıtmanız istenecektir. Bunu 4 farklı şekilde yapabilirsiniz. Bunlar;

  • Müşteri numaranız ile birlikte müşteri şifrenizi ya da ticari bankacılık şifrenizi tuşlayarak.
  • 16 haneli olan bankamatik kart no ve kart şifrenizi tuşlayarak.
  • 16 haneli kredi kartı numarası ile kart şifresini tuşlayarak.
  • 11 haneli hesap numaranızı ve hesaba ait bankamatik kart şifrenizi tuşlayarak.

Kendinizi tanıtma işlemini sadece bir kez yapmanız, bundan sonraki tüm işlemleriniz için yeterli olacaktır. Bundan dolayı hem güvenilir hem de hızlı bir şekilde işlem sağlayabilmek adına kendinizi tanıtma işlemini tamamlamış olmalısınız.

İş Bankası müşteri hizmetleri için aramanız gereken 0850 724 0 724 numarasını aradıktan sonra, sizden bazı menüler ile ilgili tuşlamaları yapmanız istenecektir. Bu tuşlamalardan kredi kartınız ile ilgili menüyü seçtikten sonra yapabileceğiniz en önemli ve en çok tercih edilen işlemleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  1. Eğer Türkiye İş Bankası’nın avantajlı kredi kartlarından herhangi birisini kullanmıyorsanız bu durumda yeni bir kredi kartı için anında başvurunuzu oluşturabilirsiniz.
  2. Yaptığınız kredi kartı başvurunuzun sonucunu tüm detayları ile öğrenebilirsiniz.
  3. Mevcut kredi kartınızın limitini artrırabilir ya da sevdiklerinizin de bu avantajlardan faydalanabilmesi için birer kredi kartı ek kart başvurusunda bulunabilirsiniz.
  4. Kredi kartı şifrenizi değiştirebilir, yeni aldığınız kredi kartınız için de bir şifre oluşturabilirsiniz.
  5. Kredi kartı borç ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İş Bankası müşteri hizmetleri üzerinden kredi kartınıza yönelik tüm işlemleri yapabilir, dilediğiniz alanda da bilgi alabilirsiniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin