Ana sayfa Kredi Kartları İş Bankası Kredi Kartı Limit Artırma Nasıl Yapılır?

İş Bankası Kredi Kartı Limit Artırma Nasıl Yapılır?

0
İş Bankası Kredi Kartı Limit Artırma Nasıl Yapılır?

Türkiye’de en çok tercih edilen kredi kartlarını günden güne geliştirmekte olan Türkiye İş Bankası, neredeyse her banka müşterisinin en az bir kere kullanmış olduğu Maximum kredi kartını piyasaya sürmüştür. Yıllardır kullanılmakta olan bu kredi kartı, üye iş yeri sayısının fazla olmasından dolayı kullanıcılarına daha fazla puan kazanımı ve taksit kullanımı şansını da sunmaktadır. Kredi kartı kullanıcılarının sadece kredi kartları ile ilgili işlemlerini yapabilmesi adına geliştirilen Maximum mobil uygulaması da, banka müşterilerine verilen önemi bir kez daha gözler önüne sermektedir. Kişiler İş Bankası kredi kartı limiti arttırma konusunda da oldukça şanslıdır. Çünkü, Türkiye İş Bankası tarafından birçok farklı başvuru kanalı oluşturmuştur. Bu başvuru kanallarını şu şekilde açıklayabiliriz.

İlk olarak, kişilerin Türkiye İş Bankası şubeleri üzerinden kredi kartı limitlerini arttırabileceklerini belirtebiliriz. Türkiye genelinde dilediğiniz İş Bankası şubesine kimliğiniz ile birlikte başvuruda bulunarak, limitinizin arttırılması konusunda işlem sağlayabilirsiniz. Ancak, bilindiği gibi banka şubelerinde zaman zaman yoğunluk ile karşı karşıya kalabilmekteyiz. Bundan dolayı Türkiye İş Bankası tarafından, tüm dijital kanallar üzerinden başvurular Kabul edilmektedir. Bunun için mobil bankacılık uygulaması, internet bankacılığı ya da doğrudan Maximum mobil uygulaması üzerinden başvuru yapabilmektesiniz. Bu kanallar üzerinden yapılacak olan tüm başvurularınızın sonucunu anında öğrenebiliyorsunuz. Çünkü başvuru sonuçlarınız hem mobil bankacılık uygulaması ya da Maximum mobil uygulaması üzerinde bulunan Başvurularım kategorisi üzerinden hem de SMS ile sizlere bildirilmektedir.

İş Bankası kredi kartı limiti arttırma işlemleriniz için aynı zamanda bankanın müşteri hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Bunun için yedi gün yirmi dört saat boyunca 0850 724 0 724 telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. Bu kanal üzerinden doğrudan müşteri temsilcisine bağlanacak ve sizden istenen bilgileri görevliye belirttikten sonra başvurunuzu tamamlayabileceksiniz. Telefon üzerinden yapılacak olan bu başvuru işlemi ortalama olarak 5 dakika sürecek ve çok kısa bir süre içerisinde de başvuru sonucunuz size kısa mesaj ile bildirilecektir. Onaylanan başvurularınız için herhangi bir şubeye gitmenize de gerek yoktur. Doğrudan onay mesajı sonrasında yeni limitinizi kullanmaya başlayabileceksiniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin