Ana sayfa İhtiyaç Kredileri İş Bankası Hepsiburada Alışveriş Kredisi

İş Bankası Hepsiburada Alışveriş Kredisi

0
İş Bankası Hepsiburada Alışveriş Kredisi

E-ticaret sektöründe Türkiye’nin en önde gelen firmalarından birisi olan Hepsiburada İş Bankası ile yaptığı anlaşma ile müşterilerine özel kredi imkanı sunuyor. Kredili olarak 15.000 TL’ye kadar online alışveriş yapma imkanı ve 48 aya varan vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyorsunuz.

Hepsiburada Alışveriş Kredisi

İş Bankası 750 TL’den başlayan ve 15.000 TL’ye kadar olan alışveriş kredisini 48 aya varan taksit oranları ile müşterilerine sunuyor. Anında alışveriş kredisi başlığı altında verilen kredi 7 gün 24 saat olarak kullanılabiliyor. Kredinin detayları ise şu şekilde;

  • Kişiler kredi çekebilmek için farklı bir sayfa açmaya gerek kalmadan Hepsiburada ödeme sayfası üzerinden kredi çekebiliyorlar.
  • Kredi İş Bankası’ndan kullanılacağı için kişilerin bu banka üzerinde hesabı bulunması gerekiyor.
  • Onaylanması için kişilerin kredi skorlarının 15 bin TL kredi kullanabilecek yeterlilikte olması gerekiyor.

Genel müdür yardımcısı olan Yalçın Sezen yaptığı açıklamada yaptıkları sistemin online alışverişlere insanları daha fazla yönlendireceğini söyledi. Dijital alanda yapılacak yeniliklerin daha da süreceğini söyleyen Sezen e-ticaret firmaları ile anlaşmaya devam edeceklerini belirtti.

Anında alışveriş kredisi faiz oranı banka tarafından kişilere özel olarak belirlendiği için Hepsiburada ödeme sayfasına gelince gerekli bilgileri girmeniz yeterli oluyor. Application Programming Interface-API üzerinden başvurulacak kredi onayı da anında belli oluyor.

Korkan ÖZ’ü Açıklamaları

Hepsiburada Mali İşler Grup Başkanı olan Korhan Öz yaptığı açıklamada yeni hizmetler getirmeye devam ederken ilk defa bankacılık alanında yenilik getirdiklerini söylediler. Türkiye’de bireysel kredi veren ilk e-ticaret platformu olduklarını bildiren Öz yeni ödeme sistemleri sayesinde alışveriş yapmak isteyenlerin artık yüksek miktarda ödeme yapmalarına imkan tanıdıklarını söyledi.

İnternet üzerinden alışveriş yapmak isteyenler tercih etmeleri halinde İş Bankası üzerinden kredi kullanabilecekler. 48 aya varan vadeli olarak kullanılabilen kredi hakkında detaylı bilgi almak için İş Bankası resmi internet sitesi, 0850 724 0 724 numarası üzerinden bilgi alabilir. Yapılan kampanyanın amacının insanların online alışverişlere daha fazla güvenmelerini sağlamak olduğu belirtildi. Alışverişlerde ödemeyi hızlandıran bu sistem özellikle beyaz eşya alımlarında ve düğün paketlerinde büyük fırsat sağlayacağı tahmin ediliyor.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin