Ana sayfa İhtiyaç Kredileri İş Bankası Güncel Kredi Kampanyaları

İş Bankası Güncel Kredi Kampanyaları

0
İş Bankası Güncel Kredi Kampanyaları

İş Bankası Eylül-Ekim dönemi güncel kredileri hakkında kısaca;

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi!

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi kampanyaları ile müşterilerine avantajlı kredi kullanma fırsatı sunmaya devam ediyor.

13 Ekim’e kadar devam edecek kampanya kapsamında, serbest meslek sahipleri, tüm ücretli çalışanlar ile emekliler, her türlü ihtiyaçları için aylık %0,95 faiz oranı ve sadece 25 TL tahsis ücretiyle 12 ay vade ve 5.000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyor. Kampanyamız kapsamında 50.000 TL ve 36 aya kadar kredi kullanma imkânı da sunuluyor.

Türkiye’nin Bankası hayallerinizin yanında. İhtiyacınız olduğunda krediniz İş Bankası’nda.

İş Bankası 1.300’ü aşkın şubesi ve Anında Bankacılık kanallarıyla her an her yerde hizmetinizdedir.

Cep telefonu ile krediye başvurmak için NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye SMS* göndermeniz halinde başvurunuz değerlendirmeye alınır ve ön onaylı size sms olarak gelir.

Ayrıca;
-İnternet Şubesinden

-Bankamatiklerden

-0 850 724 0 724 no’lu Telefon Şubesinden

-İşCep, İşPad veya İşWap’tan

-Şubelerden

kredi başvuruları yapılabilir.

Yapılan tün başvuruların cevabı anında cebe sms olarak gelecektir.
* Gönderilen her bir SMS için GSM bir sms üvreti tahsil edilir..

Maaş Anlaşmalı ve Kamu Çalışanlarına Özel İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi!

13 Ekim’e kadar devam edecek İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi kampanyası kapsamında, maaşlarını Bankamız aracılığıyla alan maaş anlaşmalı müşterilerimiz ile tüm kamu çalışanları, her türlü ihtiyaçları için aylık %0,95 faiz oranı ve sadece 25 TL tahsis ücretiyle 12 ay vade ve 5.000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyor. Kampanyamız kapsamında 50.000 TL ve 36 aya kadar indirimli tahsis ücretiyle kredi kullanma imkânı da sunuluyor.

Türkiye’nin Bankası hayallerinizin yanında. İhtiyacınız olduğunda krediniz İş Bankası’nda.

Azami kredi tutarı 50.000 TL, azami vade 36 aydır. Aylık taksit tutarları, geri ödemeler 1 ay sonra başlayacak şekilde hesaplanmıştır. Kampanyadan maaşını İş Bankası aracılığıyla alan maaş anlaşmalı müşteriler ile tüm kamu çalışanları yararlanabilir. Kefil ön şartı aranmamakla birlikte, şubelerimiz gerekli gördükleri takdirde kefil talep edebilecektir. 1 yıllık sabit teminatlı hayat sigortası primi, kredi tutarının binde 7,5’i üzerinden hesaplanmakta olup, tabloda yer alan sigorta prim tutarları 1 yıllık sabit teminata göre örnek olarak hesaplanmıştır. Prim tutarı, sigorta süresine ve kredi tutarına göre değişmektedir. Tahsis ücretine BSMV dahildir. Banka kampanya süresince kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Ev Kredisi Sonbahar Kampanyası

İster güzel bir apartman dairesi, ister bahçeli bir ev hayaliniz olsun, Hayalinizdeki eve Türkiye’nin Ev Kredisi Sonbahar Kampanyası ile uygun koşullarla sahip olabilmeniz için İş Bankası Konut kredileri.

Çevre Dostu Kredi, Ön Onaylı Ev Kredisi ve Maksimum Ev Paketi kapsamında kullanılacak kredilerde, kampanyalı faiz oranlarından daha düşük faiz oranları sunulmaktadır.

İş Bankası’ndan Eğitim Kredisi!

İlk ve orta dereceli özel okullar, yükseköğretim kurumları veya yurtdışında öğrenim gören öğrencilerin velilerinin eğitim bedellerine ilişkin nakit ihtiyaçlarına yönelik Eğitim Kredisi uygun koşullarla İş Bankası’nda!

13 Ekim’e kadar devam edecek kampanyamız kapsamında, öğrenci kayıt belgesi ve/veya okul ücretini gösteren bir belge ya da eğitim bedelinin ödenmiş olduğuna dair faturayı ibraz eden tüm ücretli çalışan, serbest meslek sahibi ve emekli müşterilerimiz aylık %1,07 faiz oranı ve 100 TL tahsis ücreti ile 12 aya varan vadelerle 50.000 TL’ye kadar Eğitim Kredisi kullanabiliyor. Üstelik kredi kullanılabilmesi için eğitim kurumu ile İş Bankası arasında bir anlaşma olması da gerekmiyor.

Türkiye’nin Bankası hayallerinizin yanında. İhtiyacınız olduğunda krediniz İş Bankası’nda.

makale ve kredi şartlarına ilişkin kriterler İş Bankası resmi sitesinden alıntılanmıştır.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin