Ana sayfa Banka Haber İş Bankası Güncel İhtiyaç Kredisi Kampanyaları 2017

İş Bankası Güncel İhtiyaç Kredisi Kampanyaları 2017

0
İş Bankası Güncel İhtiyaç Kredisi Kampanyaları 2017
iş bankası kredileri

Güncel ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında avantajlı faiz oranları ve vade seçeneği olduklarını biliyoruz. İş bankası ihtiyaç kredisi 2017 kampanyaları arasında neler bulabileceğinizi detaylıca anlatıyoruz.

İş bankası, son günlerde bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı ve bu ihtiyaç kampanyasına birçok talep bulundu. Size bu ihtiyaç kredisini anlatmak için öncelikle ihtiyaç kredilerinin ne anlama geldiğini açığa kavuşturalım. En kısa tanımı ile ihtiyaç kredisi, kısa vadeli ve düşük tutarlı ihtiyaçlarınızı karşılamak için verilen, verilen paranın da üstüne faiz konularak bankaya geri tahsis edilen bir nevi borçtur.

İş Bankası Güncel İhtiyaç Kredisi Kampanyası Nasıl Bir Kampanyadır?

İş Bankası güncel ihtiyaç kredisi kampanyası, yine sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapılan bir kampanyadır. Bankadan, yaşınız veya işiniz ne olursa olsun geri ödemek kaydı ile talep ettiğiniz miktarda krediyi alıyorsunuz.

İş Bankası Güncel İhtiyaç Kredisi Kampanyasının Koşulları Nelerdir?

Tek koşulu alabileceğiniz krediyi tekrar ödeyebilecek olmanızdır. Alacağınız krediyi ödeyip ödeyemeyeceğinizi öğrenmek için şu işlemleri yapmanız yeterli olacaktır: Alacağınız miktar X 1.16 / Aylık Maaşınızın Artan Kısmı. Bu hesabın sonucu eksili sayılara düşmüyor ise krediyi alabilirsiniz.

İş Bankası Güncel İhtiyaç Kredisi Kampanyasına Ne Zaman Başvurabilirim?

İş Bankası güncel ihtiyaç kredisi kampanyası yirmi sekiz Şubat iki bin on yedi tarihinde sona erecek. Elinizi çabuk tutmanız lazım…

İş Bankası Güncel İhtiyaç Kredisi Kampanyasına Nasıl Başvurabilirim?

İş Bankası güncel ihtiyaç kredisi kampanyası başvurusu için: İş Bankası internet şubelerinden, İş Bankası bankamatiklerinden, 0850 724 07 24 numaralı İş Bankası telefonundan, İş Bankası uygulamaları olan İşCep ya da İşTablet’ten veya herhangi bir İş Bankası şubelerinden başvurabilirsiniz. Ayrıca başvurunuzu nereden yapar iseniz yapın başvurunuzun hemen ardından İş Bankası Güncel İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Cevabı’nız hemen cep telefonunuza mesaj olarak geri dönecektir ve bu geri dönüş tahsil edilecektir. Cepten hemen başvurmak için ise “Nakit, TC Kimlik Numaranız, Kredi Tutarı, Aylık Maaş” aralarında birer boşluk bırakarak 4402’ye SMS olarak gönderebilirsiniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin