Ana sayfa Banka Haber İş Bankası Fırsatla Nedir?

İş Bankası Fırsatla Nedir?

0
İş Bankası Fırsatla Nedir?

İş Bankası tarafından müşterilerine verilen bir hizmet olan fırsatla, çeşitli kampanyalardan erkenden haberiniz olması için kurulmuş olan bir bilgi ağıdır. Sosyal medya hesaplarından müşterine kampanya haberleri vermek amacı ile kurulan site, haberleşme niteliği taşır ve Twitter ve Facebook kullanıcıları için hazırlanmış bir uygulamadır.

Ayrıca sitenin kendi verdiği hediye puanlar, alışveriş yaparken ekstra para kazanma olanağı yaratır. Fırsatla girişi yapmak için, bazı işlemlerin yerine getirilmesi gerekir. Sosyal medya hesapları ile İş Bankası müşteri hesaplarının eşleşmesi gerekir. Böylece birçok firmanın yaptığı indirim ve promosyonlar, vakit kaybı yaşamadan anında sosyal medya hesabınıza yansıyacaktır.

Fırsatla uygulamasından faydalanmak için, İş Bankası müşterisi olmak zorunludur. Belirli bir miktar alışverişlerde, bazı para ödülleri kazanma olanağınız bulunur. İlk giriş esnasında verilen para puanlar, alışverişi daha hesaplı yapma belki de fazladan sinema bileti gibi her hangi bir hediye alma şansı yaratır. İş Bankası fırsatla, sayesinde bankanın çeşitli uygulamalarından daha uygun şekilde faydalanma olanağınız da vardır.

İş Bankası Fırsatla sistemine giriş yapmak için, ilk olarak sosyal medya hesabından gerekli izni vermek gerekmektedir. Ardından sosyal medya şifresi İş Bankası müşteri numarası ile eşleştirilmelidir. Bu işlem tamamlandıktan sonra, aktif etmek için gelen mesajın onaylanması gerekir. Tüm bu prosedürlerden sonra, Fırsatla sistemi aktif olarak kullanılır.

Facebook üzerinden Fırsatla uygulamasına giriş yapmak için, ilk olarak eşleştirme yapmanız ardından ‘’kampanyaya katıl’’ butonuna basmanız gerekir.

Twitter üzerinden Fırsatla sistemine başvuru yapmak için; yine eşleştirme yapmanız, ardından #fırsatlakazan hashtag’ını twitter üzerinden paylaşmanız yeterli olacaktır. Fakat kampanyaya katıldığınız esnada, twitter hesabının korumalı olmaması önem taşır. Aksi durumda girişiniz onaylanmaz.

İş Bankası tarafından sunulan tüm hizmetler, diğer müşterilerden önce Fırsatla üyesi müşterilerin bilgisine sunulmaktadır. Yine internet üzerinden yapılan tüm alışverişler, kampanyalar anında hesaba yansır. İş Bankasından kredi çekmek isteyenler için de çeşitli avantajlar yaratan bu uygulama, belirli bir süreliğine hizmete girmiştir. Faydalanmak için vakit kaybetmeden İş Bankası şubelerine başvuru yapmak gerekir. İş Bankası daimi müşterilerinin ise internet üzerinden kayıt yaptırması mümkündür.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin