Kapalı

İş Bankası Banka Müşteri Hizmetleri

Türkiye’nin en çok tercih edilen özel bankalarının başında gelen Türkiye İş Bankası, yaygın şubeleri sayesinde Türkiye’nin her noktasında binlerce müşteriye ulaşmış durumdadır. Yaygın şube ağı sayesinde kullanıcılarının hesap, kredi ya da kredi kartı gibi işlemlerine olanak sağlayan banka aynı zamanda, yatırım işlemleri için de kesintisiz bir şekilde banka şubelerinden hizmet sunmaya devam etmektedir. Türkiye İş Bankası tarafından oluşturulan müşteri hizmetleri de, kişilerin bu tarz işlemlerini şubeye gitmelerine gerek kalmadan sadece birkaç dakika içerisinde gerçekleştirmelerine olanak sağlamaktadır. İş Bankası müşteri hizmetleri için kişilerin 0850 724 0 724 telefon numarasını aramaları yeterli olacaktır. Bu Numara üzerinden 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde hizmet alabilecek ve şubeye ulaşamadığınız durumlarda bile bankacılık işlemlerinizi tamamlamış olacaksınız.

İş Bankası müşteri hizmetleri için 0850 724 0 724 numarasını aradığınız zaman sizden kendinizi sisteme tanıtmanız konusuında bir tavsiye gelecektir. Bu işlemi bir kere yaptığınız taktirde, bundan sonraki tüm işlemlerinizde daha hızlı bir şekilde menu ya da müşteri temsilciniz aracılığı ile hizmet almaya devam edeceksiniz. İş Bankası müşteri hizmetleri üzerinden kendinizi tanıtma işleminde 4 farklı işlem seçeneği sizlere sunulmaktadır. Bunlar da şu şekildedir.

  1. Sizden müşteri numaranız, müşteri şifreniz ya da ticari şifrenizi tuşlamanız istenmektedir. Bunlardan herhangi birini tuşlayabilir ve işlemi tamamlayabilirsiniz.
  2. Tanımlama işlemi için sizden 16 haneli olan bankamatik kart numaranızı, sonrasında da bankamatik kart şifrenizi tuışlamanız istenecektir. Bankamatik kart numaranız, kartın ön yüzeyinde yazmakta ve toplamda da 16 haneden oluşmaktadır.
  3. Tanımlama işlemi için aynı zamanda kredi kartı numaranızı ve de şifresini tuşlamanız da yeterli olacaktır. Kredi kartı numaranız, kartınızın ön yüzeyinde yazmaktadır.
  4. Son olarak tanımlama işlemi için 11 haneli hesap numaranızı ve bu hesaba ait olan bankamatik kart şifrenizi tuşlamanız yeterli olacaktır.

Görüldüğü üzere, İş Bankası üzerinden yapılacak tanımlama işleminde sizden çok kısa bir bilgi talep edilmekte ve bundan sonraki tüm işlemlerinizde de büyük bir kolaylık sizlere sunulmaktadır. Sizler de tanımlama işlemi yaparak bankacılık işlemlerinizde hız kazanabilirsiniz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top