Ana sayfa Kredi Kartları İş Bankası ATM Günlük Para Çekim Limiti

İş Bankası ATM Günlük Para Çekim Limiti

0
İş Bankası ATM Günlük Para Çekim Limiti

İş Bankası ATM Günlük Para Çekim Limiti

ATM’ler hayatı kolaylaştıran basit ama etkili sistemlerin başında yer alıyor, tüketiciler ATM’ler ile eft ve havale, para transferi, kredi ve kredi kartı başvurusu, borç sorgulama ve ödeme gibi pek çok bankacılık hizmetini yapabiliyorlar. ATM kullanımının günden güne artması işlerin daha hızlı ve pratik bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor.
Gelişen teknolojiye uyum sağlayan İş bankası dijital bankacılık kanalları ile de hizmet sağlamaya devam ediyor. İş Bankası ATMleri ve dijital bankacılık kanallarının uyumlu çalışması ile müşteriler pek çok işlemi kartlı ya da kartsız bir şekilde yapabiliyor. İş Bankası atm günlük para çekim limiti ise kartlı ya da kartsız işlemler için aynı şartları taşıyor. İş bankası, müşterilerinin varlıklarını korumak ve mağduriyetlerin yaşanmaması adına günlük para çekme limiti belirlemiştir.

İş Bankası ATM Günlük Para Çekim Limiti Ne Kadar?

İş Bankası müşterileri teknoloji ile birlikte pek çok işlemi ATM’ler üzerinden kartlı ya da kartsız yapabiliyor. İş Bankası mobil uygulamasını kullanan kişiler QR kod uygulaması ile hesabına para yatırabiliyor veya para çekiyor. İş bankası bankamatiklerini kullanan kişiler hızlı çözümler ile şubeye gitmiyor ve sıra beklemiyor.
İş Bankası ATM alanları Türkiye’nin pek çok yerinde bulunuyor ve müşteriler ATM aramak için kilometrelerce yol gitmiyor. İş bankası atm günlük para çekme limiti ise tüm ATM’lerde geçerli olmak üzere saat 00:00’a kadar devam ediyor. İş bankasından günlük para çekimi yapmak isteyen kişiler en fazla 2000 TL alabiliyor. İki bin TL’nin üstünde para çekmek isteyen kişiler 20 TL karşılığında 1000 TL daha çekebiliyor.

İş Bankası ATM Günlük Para Çekimi

İş Bankasından günlük para çekimi yapmak isteyen kişiler kartları yanında olmasa bile İşcep uygulaması ile QR Kod kullanarak ya da Bluetooth ile para çekimi yapabilirler. Bu işlemler için de günlük para çekim limiti mevcuttur ve 3000 TL olarak belirlenmiştir. Cebe havale yoluyla da 500 TL çekebilen kişiler günde 3500 TL para çekim limiti ile işlerini halledebilirler. İş bankası günlük para çekme işlemi tüm müşteriler tarafından uygulanabilir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin