Ana sayfa Kredi Kartları İngbank Hızlı Kredi Kartı Başvurusu

İngbank Hızlı Kredi Kartı Başvurusu

0
İngbank Hızlı Kredi Kartı Başvurusu
ingbank kredi kartı

Türkiye’nin büyüyen bankalarından biri olan ingbank ile kredi kartına sahip olmak isteyen bireyler, hızlı kredi kartı başvurusu sayesinde kartlarını hızlıca alabilecekler. Bunun için kart başvurusu yapmak isteyen şahıslar önceliği bankanın internet şubesi üzerinden yapmalarını önermekteyiz. Evraksız olarak ön onayı geçmeniz halinde kredi kartınız ingbank sayesinde sadece 3 iş günü içinde adresinize gönderilir.

En İyi Kredi Kartı Hangisi?

Günümüzde ihtiyaçların artması ile birlikte artık hem nakit hem de taksitlendirme ve para ihtiyacı artış göstermektedir. Bu noktada da imdadımıza kredi kartları koşmaktadır. Hem nakit avans olsun, hem taksitlendirme hem de ödemelerde büyük kolaylık sağlayan kredi kartlarından oldukça karlı bir kart olan ING bank kredi kartını tercih edebilirsiniz. Bu yazımızda sizler için ING bank hızlı kredi kartı başvurusu nasıl yapılır bu konu hakkında bilgilendirme sağlayacağız.

Harcadıkça kazandıran ING kredi kartına hızlı bir şekilde başvuru yapmak için dilerseniz ING bankın resmi internet sitesine girerek kredi kartı başvuru ekranından kredi kartına başvuru yapabilirsiniz. Sistem üzerinden başvuru yaparken ilk olarak ekranda çıkan bölümde T.C kimlik numaranızı girmeniz gerekmektedir. Ardından cep telefonu bölümüne kendi cep telefonu numaranızı girin. Ardından doğrulama alanına kodu girdikten sonra bir sonra ki bölüm olan ürün detaylarına geçeceksiniz. Ürün detaylarını okuduktan sonra bir sonra ki aşama olarak sözleşmeler ve son olarak ürün açılışına geçebilirsiniz. Kartın tarafınıza onaylanması halinde kartınız kargoya en kısa süre içinde teslim edilerek gönderilecektir. Bu noktada eğer kargo süresi beklemek istemiyor iseniz en yakın ING bank şubesine giderek şubeden başvuru yapabilir bu şekilde hazır basım kartlardan alabilirsiniz. Tüm bu kanalların yanı sıra hızlı kredi kartı başvurusu için ING bankın çağrı merkezine ulaşarak müşteri temsilcisi aracılığı ile ING bank kredi kartı başvurusunda bulanmak mümkün. Bunun için 0 850 222 0 600’ ü aramanız ve kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Ancak bu noktada gönderilen kartlarda mail order işlemleri açık olarak gönderilir. Tekrar müşteri hizmetlerini arayarak kart üzerinde ki işlemlerinizi kısıtlayabilir, limit artırımı için başvuruda bulanarak kartınızı güncellemek mümkün.

İngbank Kart Başvurusu

Sonuç olarak bakıldığında kart başvurularında banka kişisel bilgileri talep ederek, ön onaylı dahil işlemlerinizi anlık hızda yaparak onaylanan kartınızı kurye ile tarafınıza teslim etmek üzere yola çıkartır. Bu sayede ortalama 3 ile 6 gün arasında kredi kartınız sizlerin ellerinde olur.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin