Ana sayfa Kredi Notu ING Bank SMS Kredi Başvurusu

ING Bank SMS Kredi Başvurusu

0
ING Bank SMS Kredi Başvurusu

ING Bank SMS Kredi Başvurusu

2007 yılında Oyakbank’ ın %100 satın alınmasının ardından, 2008 yılından itibaren  ülkemizde özel sermayeye dayalı finansal hizmetler sunmaya başlayan ING Bank, Hollanda’ lı ING Gruba bağlı olmak üzere, dünya genelinde 40’ dan fazla ülke de faaliyet gösteren bir kuruluştur. Dünya genelinde belirlediği vizyonu “ ileriyi düşün “ sloganından hareketle, inovasyona ve dijital bankacılığa dayalı yeni standartlar sağlamaya odaklanmış bir hizmet yaklaşımına sahiptir. Bu doğrultuda, kurumsal ve bireysel müşterilerine farklı ve çok sayıda destek hizmeti sunuyor. Farklı risk grubunda bulunan müşteri adaylarına uygulanan farklı faiz oranlarına sahip kredi destekleri bu hizmetlerden biridir. Ancak bu küçük fark, çok geniş bir yelpazede bireysel ve kurumsal müşteriye ulaşabilmesini ve dolayısıyla daha kolay kredi çekebilmeyi sağlayan büyük bir fark ortaya koyuyor. ING Bank SMS Kredi Başvurusu, isteyen her kes tarafından başvurulabilecek bir yapıda tasarlanmış.

ING Bank SMS Kredi Türleri Nelerdir?

İNG Bank Sms Kobi Kredisi ve ING Bank SMS Jet Avans şeklinde iki ayrı SMS kredi başvurusu yapılabiliyor.

ING Bank SMS Hızlı Kobi Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kobi’ leri yani Küçük ve orta ölçekli işletmeleri odaklayan bu kredi için, Telefonunuzdan 2205’ e “ KOBİ TC Kimlik numaranız ” şeklinde bir kısa mesaj göndermeniz yeterli oluyor. Bu mesaj sonrasında cep telefonunuzu yanınızdan ayırmamanız gerekiyor. Kısa mesajınıza karşılık olarak gelecek bir doğrulama mesajını, yine mesajla iletilmiş işlemleri uygulayarak yapmanız gerekiyor. Mesajla yapılan yönlendirmeleri takip ederek, vergi levhasında bulunan ticari unvanınızı tam olarak yazarak göndermeniz gerekiyor. Yönlendirmeler sonucunda yapacağınız başvurunuz kısa süre içerisinde işletmenizin ziyaret edilmesiyle sonuçlandırılıyor. SMS yoluyla yaptığınız başvuru sırasında ziyaret tarihini kendiniz belirliyorsunuz. ING Bank SMS Kredi Başvurusu bankanın müşterisi olan ve olmayan her KOBİ tarafından yapılabiliyor.

İNG Bank SMS Jet Avans Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank SMS Kredi Başvurusu için 2205’ e kısa mesaj gönderilmesi gerekiyor. SMS le başvurulabilen kredi türlerinden biri de ING Bank SMS Jet Avans. ŞNG Bank kredi kartı kullanan kişilerin başvuru yapabildiği bu kredinin limiti 500 TL. Bu krediye “ JET Kredi kartının son dört rakamı “ yazılarak 2205’ e mesaj olarak gönderildiğinde, anında 9 taksitle geri ödeyebileceğiniz 500 TL hesabınıza yatırılıyor.

ING Bank SMS Kredi Başvurusu dışında, ING Bank bireysel ve kurumsal olmak üzere müşterilerine kolay ve hızlı kredi desteği sunan bankalar arasında ön sıralarda yer alıyor. İhtiyaçlarınıza göre farklı seçeneklere ve faiz oranlarına sahip birçok kredi desteği sunan ING Bank’ ın, kredi seçenekleriyle ilgili telefon bankacılığı, internet bankacılığı, şubeler veya internet sitesi aracılığıyla detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Çeşitli nedenlere bağlı olarak kredi desteğine ihtiyaç duyduğunuzda, size en uygun krediyi bulabilmek için çeşitli bankaların sundukları hizmetlere bakmanız önemlidir. Ancak ING Bank’ ın bu bankalar arasında öncelikli olarak bakılması gerekenlerden biri olduğu unutulmamalıdır.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin