Ana sayfa İhtiyaç Kredileri İNG Bank Molalı Kredi Kampanyası

İNG Bank Molalı Kredi Kampanyası

0
İNG Bank Molalı Kredi Kampanyası

İhtiyaç kredisi alınırken hemen akabinde gelen kredi taksi ödemesi bazen ödeme zorluğuna neden olmaktadır. Bu gibi durumlarda taksit ötelemeli yani kredi alından sonra 2-3 ay sora ödemesi başlayan kredi arayışı ortaya çıkar belki azda olsa maliyet artacak gibi görünse de taksit ödemelerinin üç ay ertelenmesi veya üç ay sonra ödemesin başlaması mali açıdan oldukça iyi olduğu durumlarda bulunmaktadır.

Eğer sizinde kredi ihtiyacınız var ise tam size göre şimdi al ödemeye üç ay sonra başla kredisi için İNG Bank tarafından Molalı kredi yani ertelemeli kredi kullanarak ilk üç hiçbir ödeme yapmadan kredinizi kullanmanız mümkündür.

İNG bank Yılbaşı kredi kampanyası olarak Yılbaşı kredisi al Nisan 2016 da ödemeye başla seçeneği ile bu krediyle yeni yıl harcamalarınız ve diğer ihtiyaçlarınız için düzenlemiş olduğu bu kredi kampanyası ile 10.000 TL ve 36 ay vadeli ile oldukça hesaplı kredi olarak karşımıza çıkmaktadır. İNG Bank Molalı kredi kullanıldığından İlk taksit biraz fazla olmakta ancak devamında gelen taksitler sabit olarak devam eder

Molalı Kredi 1,39 faiz oranı ile kullanmak mümkün olup, 10.000 TL krediyi 36 ay vadeli olmak suretiyle ilk taksitini üç ay sonra ödeyerek kredini kullanabilirsiniz. Ödeyeceğiniz ilk taksit tutarı 667 TL olup, diğer kalan 35 ay ise 405 TL sabit olarak ödemesi oluşur.

İNG banka ödemesi 3 ay sonra Molalı Kredi başvurusu için İNG Bank şubeleri, İnternet Bankacılığı, İNG Bank ATM’ leri ile birlikte 7/24 telefon bankacılığı gibi kanallardan Molalı yani üç ay ertelemeli kredinizi almanız mümkündür. Bu kanallardan yapılan başvurular anında sonuçlandırılmakta ve şubeye gitmeniz halinde ise anında işlemleriniz tamamlanır ve krediniz hesabınıza yatar. Bu ertelemeli krediyi kaçırdığınızı düşünüyorsanız hemen İNG Bank Ertelemeli kredileri ve her türlü finansman desteğine ihtiyaç duyduğunuzda  her zaman sizin hizmetinizde olacağını unutmayın.

Kampanya Koşullarına bakacak olursak; 3.001 – 100.000 TL tutar aralığındaki krediler için geçerlidir. Sadece 36 ay vadede ve %1,39 faiz oranı ile kullanılabilir. 3 taksit ertelemeli olarak ödemeye Nisan 2016’da başlanılacaktır. Kredi Tahsis Ücreti %0,5 (binde 5) olarak hesaplanır.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin