Kapalı

ING Bank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

ING Bank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Sadece Türkiye ile sınırlı kalmayan modern çağın finans ve ekonomi sisteminde ön planda görülmeyen ancak geri planda etkisini fazlasıyla hissettiren ekonomik sorunlar, tüketici cephesinde çok ciddi sorunlara neden oluyor. Özellikle de döviz baskısının fazlasıyla hissedildiği Türk ekonomisinde tüketicilerin genel borçlandırma durumunda ciddi sonuçlar oluşturuyor. Özellikle de 21. Yüzyıl dünyasında bireysel tüketici cephesinde çok ciddi bir probleme yol açan kredi kartlarının ödeme planlamalarında çok fazla etki gösteriyor. Düzenli ödemelerini gerçekleştiremeyen tüketiciler kredi kartını kullandıkları bankalarda ve genel kredi notu açısından olumsuz bir tablo ile karşı karşıya kalabiliyor. Türkiye’ deki yurtdışı sermayeli bankalardan birisi olmasının dışında tüm bankacılık algısını tamamen değiştiren ING Bank’ ın kredi kartları ile ilgili olarak da bu sorunları yaşayan tüketicileri de kapsayan bir gelişme yaşandı. Tüketiciler bu yeni destek ile birlikte ING Bank kredi kartı borcu yapılandırma yapabiliyor.

ING Bank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Nasıl Yapılır?

ING Bank tarafından sunulan kredi kartı ürünlerimi kullanan ancak düzenli ödemelerini yapmakta güçlük çeken tüketiciler için yeni açıklanan kredi kartı yapılandırma desteğinden kolayca yararlanabiliyor. ING Bank kredi kartı borcu yapılandırma desteğinden ING Bank aracılığıyla yararlanılamıyor olsa da Ziraat Bankası’ na giderek, müşterisi olma zorunluluğu olmadan yararlanabiliyor. Ziraat Bankası tarafından kredi kartı borçlarına ilişkin olarak sunulan %1.10 ve %1.20 oranlarından sunulan kredilerden yararlanarak,  ING Bank kredi kartı borcunu tamamen ödeyip, kartı kapatabilmek mümkün olur. Bu şekilde kredi kartı borç sorunundan, kurtulurken, mevcut borcun Ziraat Bankası’ na çok düşük düşük faizler ve 60 aya kadar uzanan vade seçenekleri ile çok daha uygun ödeme yapabiliyor.

Tüketiciler ING Bank kredi kartı borcu yapılandırma için Ziraat Bankası şubelerine giderek, başvuru gerçekleştirmesi gerekiyor. Doğrudan tüketicilerin ekonomik tablosunda iyileştirme hedefiyle uygulanan bir kredi desteği olması nedeni ile Ziraat Bankası tarafından kredi kartı borçlarının yapılandırılmasını sağlayan bu kredi desteği, kredi kartı ödemelerini yapmakta sorun yaşayan kişilerin ekonomik açıdan ciddi düzeyde rahatlamasına yardımcı oluyor. Bu nedenle de ING Bank kredi kartları başta olmak üzere tüm kredi kartları için yapılandırmaya yoğun bir talep bulunuyor.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top