Ana sayfa İhtiyaç Kredileri İNG Bank İhtiyaç Kredisi

İNG Bank İhtiyaç Kredisi

0
İNG Bank İhtiyaç Kredisi

Mevcut durumumuz bizi sürekli kredi arayışına sürüklemektedir, ancak kredi kullanırken de düşük oranlarla kullanmak,  maliyet ve taksit tutarlarını en düşük şekilde kullanmak en önemli sorundur.

Herkese aynı kredi faiz oranına son, eski köye yeni adet, Kredi alırken çan eğrisine takılmayın sloganı ile 7000 bin TL kredi için 89 TL den başlayan krediyi kullanmak için en yakın İNG Bank şubesine veya internet bankacılığından ön başvurunuzu yaparak kredini kullanabilirsiniz.

Kredi özelliği ise ilk yıl taksitler 89 TL olup ikinci yıldan itibaren taksitler 339 TL sabit ödemeli olacaktır.

Kampanyanın faiz oranı aylık %1,05, Kredi Tahsis Ücreti, 9 TL‘dir

Kredi vadesi 48 ay ile sınırlı olacaktır, ayrıca kredi kullanımı için Findeks kredi skorunuzun en az 1700 olması da gerekecektir.

Eğer bu şartları taşıyorsanız kredini kullanmak için en yakın İNG Bank Şubesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Düşük faizle kredi almanız sizin Findeks kredi skorunuzla orantılı olup, borçlarını düzenli ödeyen, aksatmayan, kredi kartı kullanırken de borçlarına sadık müşterilerine pozitif ayrımcılık uygulamaktadır

Yine daha yüksek oranlarda kredi kullanacaksınız cazip oranlar ve teklifleri görmek için bankayı ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Ayrıca Konut ve 0 Km Taşıt kredisi içinde banka ile görüşmeniz halinde oldukça düşük ve masrafları düşürülmüş kredi seçeneklerini görebilir, değerlendirebilirsiniz, İNG Bank şu an konut ve taşıt kredisinin de oldukça düşük oranlarla ev sahibi ve otomobil Bayilerinin sonbahar kampanyasından yararlanmak isteyen herkesi memnun edecek teklifler sunmaktadır.

İNG Bank son yıllarda müşteri odaklı bir çok kampanya ile de sizlere ulaşmaya çalışmaktadır, gerek mevduatlarınıza, gerek yatırımlarınıza yönelikte ciddi teklifler sunmakta ve diğer bankalardan farkını göstermektedir.

Kredisiz günler dileğiyle.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin