Kapalı

iGaranti Nedir Nasıl kullanılır?

İGARANTİ, garanti Bankasının cep mobil uygulamasıdır bir sosyal mobil bankacılık da denilebilir. İnsanların hayatını daha da kolaylaştırmak amacıyla uygulamaya geçirilmiş bu sistem ile cep telefonu üzerinden bir çok işi halletmek mümkün olacaktır.

Temel olarak öncelikle avantajlarını sıralarsak; eft havale ücreti yoktur, kartınız yanınızda olmada atm lerden para çekme yatırma ve QR kod ile ödeme yapabilirsiniz, sosyal ağ, indirim ve size özel kampanyalar, şubeye gitmeden kredi kullanma ve daha bir çok özelliği ile hizmetinizde.

Oturduğunuz yerden kolayca yatırımlarınızı yönetme imkanı bulabileceğiniz bu uygulama ile aynı zamanda fatura, harç ve benzeri gibi para transferlerinizi  yapabilir, vadeli, vadesiz hesap açabilir ve garanti bankasının sunduğu akıllı teklifleri de bir tık ötenizde bulabilirsiniz.

Uygulamayı diğerlerinden ayıran ve kullanıcıların dikkatini çeken önemli bir nokta igarantinin sosyal ayağı olmasıdır. Şu anda Android 2.2 ile IOS 4.3.3 ve üzeri işletim sistemine sahip bütün telefonlar ile bu uygulamayı App Storeden indirerek anında kullanmaya başlanabilir. Uygulamayı indirmek ücretsizdir. Bu hizmete üye olmak ve kullanmaya başlamak için igaranti mobil uygulaması, www.garanti.com adresinden yahut 444 0 777 nolu destek hattından ulaşılabilir.

Para transferleri ve kuruma bağlı olarak yapılan ödemelerden ücret alınabilmektedir. Ancak igaranti ile açacağınız vadeli veya vadesiz hesaplardan hiçbir ücret alınmamaktadır.

İgarantinin amacı; herkese özel hizmet üreterek kişiye özel hizmet vermek, teknoloji ile sürekli kendini geliştirmek, şeffaf olmak ve müşterisine dilediği anda bilgi vermek, günümüz gençlerini nasıl tasarruf yapıp, yatırımlarını nasıl yönetecekleri konusunda bilgilendirmek ve onları daha avantajlı fırsatlara yöneltmek, sanal ortamda bu bilgileri paylaşarak çoğaltmak ve elbette ki bu sayede çok daha fazla kişiye ulaşmak, kullanıcılarına nasıl birikim yapılacağı konusunda bilgilendirmek, kolaylığa ve basitliğe önem vererek şubelerde vakit kaybettirmeden insanlara ihtiyaç duydukları işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde yapabilme imkanı tanımak, yatırımcılara yatırımlarını her an takip edebilme fırsatı tanımak igarantinin amaçları arasındadır. Kısacası igaranti paranızı sizden daha çok düşünen cebinizdeki cüzdanınızdır.

İgaranti alışveriş fırsatlarını da kullanıcıların ayağına getirmektedir. Her gün yeni bir fırsat ile karşınıza çıkan igaranti, kullanıcılarına Biletix, markofoni gibi anlaşmalı markaların indirimli fırsatlarından haberdar olma şansı tanıyor.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top