Kapalı

HSBC Kredi Kartı Limit Artırma Nasıl Yapılır?

Advantage özellikli kredi kartları ile tanıdığımız HSBC, her kesimden bireyin harcamalarını taksitlendirebilmesi, yapacağı kredi kartı harcamalarından da puan kazanabilmelerini sağlamak adına günden güne hizmet ağını geliştirmektedir. Kullanıcıların HSBC şubelerine bağlı kalmadan tüm bankacılık işlemlerini yapabilmesi adına çabalamakta olan HSBC, şuan tüm başvuru işlemlerini mobil ortamda değerlendirmekte ve kullanıcılarının işlemlerde daha hızlı sonuç almasını sağlamaktadır. Advantage özellikli kredi kartı kullanan kişiler, eğer mevcut kart limitlerinin kendisine yetersiz geldiğini düşünüyorsa, doğrudan kredi kartı limit artışı başvurusunda bulunabilecektir. HSBC kredi kartı limiti arttırma işlemleri için ise, doğrudan şubeye gidilmesine gerek yoktur.

HSBC kredi kartı limiti arttırma konusunda, anlık çözüm alabileceğiniz başvuru kanallarını aşağıdaki gibi sıralamamız mümkündür.

  1. HSBC Şubeleri
  2. HSBC ATM Noktaları
  3. Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111
  4. HSBC İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık Uygulaması

 

Eğer mobil bankacılık üzerinde çok fazla tecrübeniz yoksa ve işlemlerinizi şubeden yapma konusunda ısrarcıysanız, kimliğiniz ile birlikte HSBC şubelerine giderek kredi kartı limitinizi arttırabilirsiniz. Burada sizden talep edeceğiniz limite göre gelir belgesi talep edilebilmektedir. Bundan dolayı, başvuru işlemi için şubeye giderken, gelir belgenizi yanınıza almanızda fayda vardır.

HSBC kredi kartı limiti arttırma konusunda daha hızlı işlem sağlayacağınız mobil bankacılık uygulaması ya da internet bankacılığı, sadece birkaç dakika içerisinde bankaya başvurunuzu iletmeniz konusunda size yardımcı olmaktadır. Mobil bankacılık ya da internet bankacılığı hesabınıza giriş yaptıktan sonra, Başvuru menüsü üzerinden anında bankaya başvurunuzu iletebiliyorsunuz. Başvuru sonucunuzu ise, Başvuru Görüntüleme kategorisi üzerinden takip edebilir ya da banka tarafından sistemde kayıt yapılmış olan numaraya gönderilecek kısa mesajdan öğrenebilirsiniz.

Eğer internet bankacılığı ya da mobil bankacılık kullanmıyorsanız, dilediğiniz zaman telefon bankacılığı üzerinden de başvuruda bulunabilirsiniz. 0850 211 0 111 üzerinden yapacağınız görüşmede, ilk başta IVR sistemine bağlanacaksınız. Burada başvurular menüsü için gereken tuşlamayı yaptıktan sonra sizden istenen bilgileri tuşlayarak başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Yapacağınız başvuru işleminin sonucu, birkaç saniye içerisinde cep telefonunuza kısa mesaj ile gönderilecektir. Son olarak, başvuru sırasında sizden istenen bilgilere kesinlikle doğru yanıt vermeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top