Ana sayfa Kredi Kartları HSBC Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

HSBC Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

HSBC Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

İngiltere’ nin ve hatta dünyanın en köklü finans ve bankacılık kuruluşu HSBC’ nin Türkiye’ de yürüttüğü faaliyetleri, avantajlı fırsatları ile özellikle kredi kartı ürünlerinde tüketicilerden yoğun ilgi görüyor. Son derece yoğun şekilde ilgi gören HSBC Advance kredi kartları ile özel kampanyaları tüketicilere sunuyor. Geniş kampanya anlaşmaları, özel bonus fırsatları ile dikkat çeken HSBC kredi kartlarına ilişkin kısa bir süre önce çıkartılan kredi kartı yapılandırma desteğinden faydalanabilme imkanı bulunuyor. Türkiye genelinde faaliyet gösteren banka kuruluşlarından alınan kredi kartlarında yaşanan ödeme problemlerinin çözüme kavuşturulması ve tüketicilerin ekonomik açıdan rahatlatılabilmesi amacı ile uygulanan bu kredi yapılandırma desteğinden HSBC kredi kartlarında da yararlanılabiliyor. HSBC kredi kartı borcu yapılandırma ile uygun faiz oranları üzerinden borcu daha makul ödeme kanallarına çevirebilmek mümkün oluyor.

HSBC Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Nasıl Yapılır?

İngiliz HSBC’ nin kredi kartlarına yönelik olarak sunulan yapılandırma desteğinden kolay bir şekilde yararlanılabiliyor. HSBC kredi kartı borcu yapılandırma işlemleri için tüketiciler, HSBC şubelerine başvuruda bulunamıyor. Çünkü devlet tarafından uygulanan bir ekonomik destek olması nedeni ile kredi kartı borcu yapılandırma işlemleri yalnızca Ziraat Bankası şubeleri aracılığıyla yapılabiliyor. Tüm banka kredi kartlarında olduğu gibi HSBC kredi kart kullanıcıları da Ziraat Bankası şubelerine başvuruda bulunarak, kolay bir şekilde ödeme yapabilecekleri kredi kartı yapılandırma desteğinden faydalanabiliyor.

HSBC Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları Nedir?

Tüketiciler Ziraat Bankası aracılığı ile HSBC kredi kartı borcu yapılandırma işlemlerini düşük faiz oranlarından uygun vade seçenekleri ile yapabiliyor. Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre tüketicilerin diğer banka kredi kartlarında olduğu gibi HSBC Advantage kredi kartı içinde 36 ay ve 60 ay vade seçenekleri sunuluyor. Tüketiciler için 36 ay vadeli yapılandırma için %1.10 faiz oranı uygulanırken, 60 ay vade için %1.20 faiz oranı uygulanıyor. Böylelikle standart kredi kartı faizlerinin yüksek oranlarının oluşturduğu ciddi maddi yükten kurtulabilmeleri ve önemli bir ödeme kolaylığı elde edebilmeleri sağlanıyor. Ancak bu yapılandırmadan yararlanılan HSBC kredi kartları ne yazık ki tamamen kapatılmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın!
Please enter your name here