Kapalı

HSBC Kaçta Açılıyor?

HSBC Kaçta Açılıyor

1990 yılından itibaren Türkiye’de bankacılık sektöründe faaliyet gösteren HSBC Bank %100 yabancı sermayeli bankalar arasında yer almaktadır. Asya – Pasifik bölgeleri, Kuzey ve Güney Amerika, Afrika ve Ortadoğu’da yetmişe yakın ülkede hizmet veren HSBC Bank, Türkiye’de üçyüzden fazla şubesi ile bankacılık hizmeti vermeye devam ediyor. 4 Milyona yakın müşterisi bulunan HSBC Bank, en yoğun ve en büyük bankalar arasında yer alıyor. HSBC Bank kaçta açılıyor diye merak eden müşteriler ise internet üzerinden veya müşteri hizmetleri ile görüşerek bilgi sahibi olmaya çalışıyorlar. HSBC Bank’ın diğer bankalara göre daha farklı çalışma saatleri bulunuyor ve müşterilerine daha çok ve daha çabuk hizmet sağlamaya devam ediyor.

HSBC Bank Açılış Saatleri

‘’Dünyanın yerel bankası’’ sloganı ile hizmet veren HSBC Bank 120 milyondan fazla müşteriye hizmet sağlıyor. Şube üzerinden sağlanan hizmetler dışında ATM Bankacılığı, internet bankacılığı, dijital bankacılık kanalları ile de müşterilerine 7/24 hizmet veriyor ve mağduriyetlerin yaşanmasının da önüne geçiliyor.
HSBC şubeleri ve ATM’leri Türkiye’nin pek çok yerinde bulunmaktadır, olduğunuz konuma en yakın HSBC şubesini bulmak için internet üzerinden yardım alabilir ve şube içi hizmetleri gerçekleştirebilirsiniz. HSBC Bank açılış saatleri ise tüm şubelerinde geçerli olmak üzere belirli mesai saatlerine bağlıdır ve haftasonu, resmi tatil, bayram günlerinde hizmet verilemez.
HSBC Bank açılış saati hafta içi 08:30’dur ve 12:00’a kadar kesintisiz hizmet sağlanır. 12:00 ve 13:00 arasında öğle arasına giren HSBC Bank 17:00’a kadar müşterilerine şubelerden hizmet sağlamaya devam eder. HSBC Bank şubeleri para transfer işlemleri, kredi hizmeti, kredi ve hesap kartı başvuruları, döviz alımı, emanet kasa gibi pek çok işlemi sağlamaktadır.

HSBC Bank Hizmetleri

HSBC saat kaçta açılıyor sorusunu yönelten banka müşterileri mesai saatleri içinde işlemlerini tamamlayamadığında internet veye telefon bankacılığını kullanarak yarım kalan işlemlerine devam edebilir. Küresel bankacılık, sermaye ve hazine bankacılığı, kurumsal ve özel bankacılık hizmetlerini sağlayan HSBC Bank; mevduatlı ürünler, ödeme ve sigortalar, kredi kartı başvurusu konularında da şube ve çağrı merkezleri üzerinden müşterilerine yardımcı oluyor.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top