Kapalı

HSBC Banka Müşteri Hizmetleri

HSBC Bank tarafından, müşterilerinin tüm bankacılık ve finansal işlemlerinin hızlı bir şekilde yapılabilmesi, kişilerin banka şubelerine gitme zorunluluklarının kaldırılabilmesi ve her şeyden önemlisi de kişilerin finansal hayatlarında kolaylığa alışabilmeleri adına, telefon bankacılığı alanında ciddi yatırımlar yapılmaktadır. HSBC müşteri hizmetleri üzerinden yapacağınız görüşmelerde sizlerin de göreceği gibi, başvuru işlemlerinizi yapabilecek, başvuru sonuçlarınızı sorgulayabilecek, tüm yatırım işlemlerinizi yönlendirebilecek ya da bankacılık alanında sunulan tüm ürün ve hizmetler hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabileceksiniz. Aynı zamanda, HSBC Banka tarafından sunulan ürün ve hizmetlerden herhangi bir memnuniyetsizlik ile karşılaşmış ya da önerileriniz bulunuyorsa, bunları da hızlı bir şekilde bankanıza iletilebilecek ve en hızlı şekilde de aksiyon alınmasını sağlayabileceksiniz.

HSBC müşteri hizmetleri aracılığı ile tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilmeniz adına, 0850 211 0 111 telefon numarasını aramanız yeterlidir. Telefon numarası üzerinden yapacağınız görüşmelerde herhangi bir vakit sınırlaması bulunmamaktadır. Bundan dolayı dilediğiniz zaman banka ile görüşme sağlayabilecek, saat farketmeksizin finansal işlemlerinizi de gerçekleştirebileceksiniz. Özellikle çalışan bireylerin, bankanın mesai saatleri içerisinde şubeleri ziyaret edememesi gibi durumlarda telefon bankacılığına başvurması ile birlikte, hayatlarında büyük bir kolaylık elde edebildikleri görülmektedir. HSBC müşteri hizmetleri aracılığı ile isterseniz sesli yanıt sistemi üzerinden işlem sağlayabilecek isterseniz de müşteri temsilcisine bağlanabileceksiniz. Bankanın müşteri temsilcisine bağlanarak yapabileceğiniz işlemleri ise aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  • Farklı bir bankada bulunan hesaba EFT yapabilirsiniz.
  • HSBC üzerinde bulunan bir banka hesabına havale tanımlayabilirsiniz.
  • Yurtdışına para göndermek ya da para almak için gereken swift kodları için anında destek alabilirsiniz.
  • Kredi kartı kullanıcılarının kart bilgileri sorgulama, kredi kartı borç ödeme, nakit avans çekmei, taksitli nakit avans işlemleri ya da alo taksit gibi hizmetlerinden anında faydalanabilirsiniz.
  • HSBC üzerinde bulunan banka kartınız ile ilgili bilgi talep edebilir, kayıp veya çalıntı ihbarında bulunabilir, yeni kart talebi oluşturabilir ya da HSBC banka kartınıza hesap tanımlayabilirsiniz.
  • Yatırım işlemlerinizi yönlendirebilir, yatırım hesabınız yoksa anında açabilirsiniz.

HSBC müşteri hizmetleri üzerinden yapılabilecek işlemlerden en çok tercih edilenleri yukarıdaki gibidir. Para çekme dışında tüm işlemleriniz için siz de ilgili numaradan destek alabilirsiniz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top