Kapalı

HSBC ATM Günlük Para Çekim Limiti

HSBC ATM Günlük Para Çekim Limiti

HSBC, Türkiye genelinde binlerce şubesi ile kaliteli bankacılık hizmeti veren finans kuruluşları arasındadır. HSBC müşterilerine şube, bankamatikler, internet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulamaları ile yılın her günü ve saatinde hizmet vermeye devam ediyor. Şube çalışma saatlerine yetişemeyen kişiler için dijital bankacılık kanallarını kullanan HSBC, bireysel ve kurumsal bankacılık hizmetleri sunuyor.
HSBC ATMleri ile kredi kartı borcu ödeme, hesap bakiyesi görüntüleme, vergi ve harç ödemeleri, döviz yatırma ve çekme işlemleri yapılabiliyor.
Müşterilerin mal varlığını korumak amacıyla HSBC ATM günlük para çekme limiti belirleyerek olası dolandırıcılıkların önüne geçmektedir.

HSBC Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar?

HSBC hesabı bulunan kişiler bankamatikler ile tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirebiliyor ancak bazı işlemlerde müşteri güvenliği için kısıtlamalar bulunuyor. HSBC ATMleri ile kesintisiz ve hızlı çözümler sunuyor, müşterilerin mağdur olmaması sağlanıyor.
HSBC atm günlük para çekme limiti ise sahip olunan kart özelliklerine göre değişim gösteriyor. Visa card sahibi olan kişiler için bin 500 TL, Advance kart sahibi olanlar 2 bin TL, Premier kart sahibi olanlar ise 4 bin TL çekebiliyor.
Günlük para çekme limitinden daha fazla tutara ihtiyacı olan kişiler şubelere başvurarak diledikleri miktarı ücret ödemeden çekebilirler ya da HSBC kart limit arttırma işlemleri ile günlük para çekme limitini arttırabilirler.

HSBC ATM Günlük Para Çekim Limitini Arttırma

HSBC bankamatikleri ile günlük limitten daha fazla para çekmek isteyenler için yapılması gereken bazı işlemler mevcuttur:
• Müşteri Hizmetleri ile Görüşmek: Çağrı merkezi temsilcisi ile görüşme sağlandıktan sonra günlük para çekme limiti arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Kimlik bilgileri paylaşımından sonra anında işlem tamamlanacaktır. HSBC günlük para çekme limiti düşürme işlemleri için de müşteri hizmetleri yardımcı olmaktadır.
• HSBC Şubeleri: En yakın şubeye başvurarak HSBC atm günlük para çekme limiti arttırma talebini yazılı olarak bildirmelisiniz. En kısa sürede bu işlem karta yansıyacaktır.
Acil ve tek seferlik günlük para çekme limit aşımı yapılmak isteniyorsa bankanın belirlediği komisyon ve faiz oranı ödendikten sonra para çekme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top