Ana sayfa Banka Haber Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar 2017-2018

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar 2017-2018

0
Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar 2017-2018
bakım parası sorgulama

Bankada hesap açtırmak isteyen müşteriler genelde tercihlerini hesap işletim ücreti almayan bankalardan yana kullanmakta. 2017-2018 yılı hesap işletim ücreti almayan bankalar (masrafsız bankacılık) konusunda bu bilgiler sizlere fazlası ile yardımcı olacaktır. Bu nedenle bankalardan hesap açtıracak olan bireyler, önceliği bu bankalardan yana kullanmaları önerilir.

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Bir banka düşünün gidip şube içinde hesap açtırdınız, havale – eft vb. bir çok bankacılık hizmetlerini yapıyorsunuz. Her işlemden para kesiyor. Havale yapınca dahi en az 2 TL, eft (elektronik para transferi) yapınca bu ücret daha da artıyor. Belirli süre geçtikten sonra hesap özetine baktığınızda o güzelim banka sizlerden 70/120 TL arasında yıllık olarak hesap işletim ücreti adı altında sizlerden kesinti yapıyor. Hali ile sizler sinirlenecek, keşke masrafsız bankacılık hizmeti sunan bir banka ile çalışsaydım diye dert yanacaksınız. Korkmanıza gerek yok! Zira bankalar rekabet ortamında oldukları için ve müşteri portföyünü genişletmek adına bu gibi masrafları sıfırlayarak, üstelik hesap işletim ücreti masrafı almadan bireylere hizmet sunmakta. İşte o bankalar…

enpara - Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar 2017-2018
enpara

Enpara hesap işletim ücreti

Qnb finansbank hizmeti olan ve internet bankacılığı şeklinde hizmet veren enpara.com ile hesap işletim ücreti, eft veya havale ücreti ödemiyorsunuz. Bununla beraber 15.000 TL’ye kadar anında kredi kullanabilir veya enpara ek para limitinizi belirleyerek, hesabınızda nakit olmasa dahi çok uygun faiz oranları ile ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Kayıt olduktan sonra internet bankacılığı şifrenizi belirlemek için enpara.com müşteri hizmetleri (0850 222 36 63) ile belirleyebilirsiniz. Enpara.com kayıt için https://www.qnbfinansbank.enpara.com/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

Bununla beraber mevduat hesabınıza aylık faiz oranı %13,75 ile rekor bir faiz kazanabilirsiniz. Enpara kampanyaları bununla da sınırlı değil zira, başka bankaların ATM’lerinden dahi kartınızı bırakarak işlem yapmak mümkün (para çekim – para gönderme)

garanti one - Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar 2017-2018
ay garanti

Garantione hesap işletim ücreti yok

Garanti bankasının aktif mobil versiyonu olarak gençlere yönelik hazırlamış olduğu bir mobil bankacılık hizmetidir. Burada enparaya kıyasla, bir çok özellik bulunuyor. İndirim kuponları, faiz oranları vb. bütün bankacılık hizmetlerini garanti ona uygulamasını indirerek yapabilirsiniz. Garanti one hizmetlerine baktığımızda; öncelikle hesap işletim ücreti, eft veya havale masrafları yoktur. Yemeden içmeye kadar bir çok online alışveriş sitelerine özel indirim kodlarını kazanabilirsiniz. Kayıt için yapmanız gereken telefonun android veya ios durumuna göre ilgili adımları izlemeniz.

https://www.garantione.com.tr/go/ssl/uyeol.html

Üye olduktan sonra ortalama olarak 1 hafta içinde kurye tarafından adresinize kartınız teslim ediliyor. Bu kart ile tüm garanti bankası atmlerinden işlem yapmak mümkün. Ayrıca mobil kullanım için garanti one uygulamasının telefonunda olmasını unutmayınız.

cepteteb - Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar 2017-2018
cepteteb

Cepteteb ile hesap işletim ücretine son

TEB (Türkiye ekonomi bankası) hizmeti olan cepteteb ile bir çok bankacılık hizmeti tek uygulama ile mümkün. Alacağınız şifre ile hızlı işlemlere yelken açabilirsiniz. Ceptetep işlemlerinde ne havale ne de eft’ye paranız gitmiyor. Hesap işletim ücreti masrafı alınmadığı gibi sürpriz indirimler sizleri bekliyor. Bu uygulama sayesinde hisse senetleri, döviz işlemleri, kredi kartı harcamaları dahil önemli bankacılık hizmetlerini anında yerine getirebilirsiniz. Cepteteb cebime özel kredi ile 15.000 TL anında kredi parmaklarınızın ucunda olacak!

Cepteteb hesabı nasıl açılır, konusunda https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-musteri-basvurusu?Firma=CEPTETEB&Banner=header&KuponNo=default#Step1

ilgili adımları izlemen kafi.

Senin bankan - Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar 2017-2018
senin bankan

Seninbankan hesap işletim ücreti

Bir Kuveyttürk bankası hizmeti olan senin bankan diğer uygulamalara nazaran çok geride. Zira fazla reklam yapmamakla beraber katılım bankası olduğundan mıdır nedir bilmiyoruz ama bunu kullananların sayısı az gibi. Ancak burada havale veya eft masrafı yok hali ile hesap işletim masrafı olmayan bankalar arasında yine de bu şubesiz bankacılık hizmetini de eklemek istedik.

Hesap işletim ücreti almayan bankalar hangileri?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi hesap işletim ücreti – masrafı bankaların gözünde önemli bir gelirdir. Ancak rekabet olduğu için bu masrafları almamak onları zararı uğratmaz aksine yüz binlerce üye toplamak ve onların paralarının hesaplarda tutulması zaten o parayı kat ve kat çıkarmasını sağlar. Konuyu sonlandırmak için toparlarsak ; hesap işletim ücreti olmayan bankalar enpara.com, cepteteb, senin bankan, garanti one olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin