Kapalı

Halkbankası Hızlı Kredi Kartı Başvurusu (PARAF CARD BAŞVURU)

paraf kart

Paraf card başvurusu yapmak isteyenler, halk bankası ile tercihlerini sunarken bu başvurunun hızlı olmasını düşünmekte. Halkbankası hızlı kredi başvurusu yaparak kredi kartınız sadece 4 gün içinde vermiş olduğunuz adresinize kurye tarafından teslim edilecek. Paraf kart başvurusu yaparken, kişisel bilgilerinizi sunarken doğru bilgileri girdiğinizde hızlıca kredi kartı ön onayından geçebilirsiniz.

Halkbankası Hızlı Kredi Başvurusu

Günümüzde kredi kartları hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Bu noktada kredi kartı ihtiyacınız bulunuyor ise hem yurt içinde hem de yurt dışında kullanabileceğiniz kredi kartı olarak Halk bankasının sunduğu Paraf kart bulunmaktadır. Visa, MasterCard bunun yanı sıra Troy logosu bulunan kartlar sayesinde tüm üye iş yerlerinden alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan hızlı bir kredi kartı başvurusu yaparak ihtiyaçlarınızı paraf kart ile gerçekleştirmek. Paraf kart başvurusu yapmak için sms ile başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada istediğiniz paraf kartı almak aıdna PARAF yahut PARAFFLY yazıp boşluk bırakın ardından TC kimlik numaranızı yazın. Bir boşluk daha bırakarak gelir bilginizi yazdıktan sonra 3452’ye SMS göndererek paraf kart başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Banka sistemi bilgilerinizi denetledikten sonra kartınızın onaylanması halinde kısa bir süre içinde tarafınıza onay mesajı gelecektir. Eğer SMS üzerinden başvuru yapmak istemiyor iseniz Halk bankın resmi internet sitesine girerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra dilerseniz çağrı merkezi üzerinden de müşteri temsilciniz aracılığı ile kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken 0 850 222 0 400 Halkbank dialog’u arayarak başvuruyu gerçekleştirmek. Son olarak hızlı başvuru yapacağınız bir diğer kanal ise en yakın Halkbank şubesidir. En yakın Halkbank şubesine giderek başvuru yapacağınızı bildirebilir bireysel temsilciniz aracılığı ile kredi kartı başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Paraf kartın ayrıcalıklarından yararlanmak için başvuru yapmanız yeterli olacaktır. paraf kart ile paraf para kullanabilir, taksitlendirme yapabilir, erteleme gerçekleştirebilir, fatura ödeyebilir, ödeme talimatları verebilir, HGS sistemi kullanabilir, nakit avans ve taksitli nakit avans çekerek ihtiyaçlarınızı kartınız ile giderebilirsiniz.

Parafcard Online Başvuru

Ücretsiz kredi kartı almak isteyenler, halk bankası şubelerinden başvuru yapabileceği gibi bankanın atmlerinden hatta iletişim kanallarından da paraf kredi kartına başvuruda bulunabilir. Ayrıca hızlıca kredi kartına sahip olmak isteyen bireyler, online kredi kartı başvurusunda bulunarak adreslerine bu kartların ulaşmasını sağlayabilir.

Kredi kartları hayatın bir parçası olmakla beraber günümüz şartlarında kredi kartı olmadan dışarı bile neredeyse çıkamaz olduk diyebiliriz. Bu nedenle en azından bir kredi kartının cebimizde olması bizlere zarardan çok karlı bir yatırım olarak getirisinin olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top