Kapalı

Halkbank SMS Kredi Başvurusu

Halkbank SMS Kredi Başvurusu
Ülkemizin köklü bankalarından biri olan Halkbank, 1938 yılından bu yana bankacılık faaliyetlerini sürdürüyor. 2000’ li yılların başında Türk Bankacılık sektöründe yaşanan yenilikler, birleşmeler, satın alma ve yabancı sermayenin bankacılık sektörüne girişiyle birlikte yeni bir anlayışa doğru evrilmiştir. Bu sırada Emlak Bankası ve Pamukbank gibi 2 büyük bankayla hızlı bir şekilde entegre olabilen Halkbank, bu birleşmelerin ardından, müşteri ve operasyonel odaklı ve çağın ihtiyaçlarına hızla yanıt verebilen bir bankacılık anlayışıyla hizmet vermeyi sürdürmüştür. Günümüzde ülkemizin en güçlü bankalarından biri olarak, özellikle KOBİ ve esnaf, sanatkarlar ve istihdam kaynağı olabilecek her türlü yatırıma çok çeşitli destekler sunabilen, hazırladığı krediler ve ileri teknoloji kullanılan hizmetlerle, sektöründe önemli konumunu koruyor. Halkbank SMS Kredi Başvurusu, Hızlı kredi kapsamında bankanın sunduğu kredi olanaklarından biridir.
SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?
Halkbank, mobil ve internet şubesi aracılığıyla, yüksek nitelikli bireysel ve kurumsal müşterilerine sunabilen bir altyapıya sahip. Halkbank SMS Kredi Başvurusu, telefondan mesaj göndererek kredinizin hızlı bir şekilde hazırlanmasını sağlayan, her gün ve her saat olmak üzere başvurusunu yapabileceğiniz bir kredi olanağı. Telefonunuzda “ KREDİ Vatandaşlık Numarası istenilen miktar” şeklinde 3452’ ye göndereceğiniz ir mesajla başvurunuzu tamamlayabileceğiniz bir kredi türü.
15000 TL’ ye kadar ve 36 ay vadeye kadar sunulan bu kredi bankanın Hızlı Kredi adı altında kullanıcılarına sunduğu bir kredi paketi. Başvurular 1 gün içerisinde olumlu veya olumsuz olma üzere sonuçlandırılarak, yine SMS yoluyla müşteriye bilgi veriliyor.
Başvurunuzun onaylanması halinde, Halkbank’ ta zaten hesabı bulunanların hesaplarına kredi aktarımları hemen gerçekleşebiliyor. Bankada hesabı bulunmayan kişilerin, Halkbank SMS Kredi Başvurusu onaylandığında, en yakın şube ile irtibata geçmeleri gerekiyor. İlgili işlemlerin yapılmasının ardından, hak sahibinin krediyi kullanması süratle sağlanıyor. Krediyle birlikte istenmesi halinde hayat sigortası’ da yaptırabiliyorsunuz. Hızlı kredi SMS aracılığıyla başvurulabildiği gibi, mobil şube veya internet bankacılığıyla veya doğrudan bankanın resmi internet sitesi üzerinden de başvurulabiliyor. Her gün ver her saat olmak üzere, şubeye gitmeden başvurusu yapılabilen bu kredi paketi, yoğun talep gören kredi paketlerinden biri.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top