Ana sayfa Çiftçi Kredileri Halk Bankası Tarım Kredileri

Halk Bankası Tarım Kredileri

0
Halk Bankası Tarım Kredileri

KOBİ destekleri ile son dönemde ön plana çıkan Halk Bankası şimdilerde verdiği özel kredilere yenilerini ekledi ve Halk Bankası tarım kredileri ile yükselmeye başladı. Halk Bankasının bu konuda geliştirdiği özel destek programları bulunuyor. Bu destek programları, genel olarak belirli başlı şartlarda geliştirilmiş ancak bankanın birçok ekstra sunduğu imkan var.

Halk Bankası müşterileri bu kredilerden yararlanan müşterilerine, bu ekstra imkanları da sunuyor ve dileyen müşteriler, bu imkanları da kredi kapsamında kullanabiliyor. Yüzlerce detayı tek bir zeminde birleştiren banka, müşterilerinin farklı detaylarla uğraşmasını istemiyor. Halk Bankası, diğer bankalara oranla tarım kredileri noktasında müşterilerine karşı büyük bir esneklik gösteriyor.

Halk Bankası tarımla ilgili bütün destek kredilerini Halk Bankası tarım destek paketi başlığında karşılıyor. Bu kredi dahilinde traktör ve tarım makinaları için de bankadan kredi alabiliyorsunuz. Yine sera işletme ve sera yapım kredisi gibi seraya dair konular da Halk Bankası’nın tarım destek paketi kapsamında değerlendiriliyor.

Topraksız tarım kredisi, TMO makbuz senedi karşılığı kredi ve sulama sistemleri kredisi… Bütün bunlarla birlikte çeltik kredisi, tarım arazisi alım kredisi ile IPARD kırsal kalkınma hibe programı da bankanın kredileri arasında yer alıyor. Bütün bu krediler bankanın ne kadar geniş bir kategoride kredi temin ettiğini ve sunduğunu ortaya çıkartıyor.

Kredi temini konusunda bonkör davranan Halk Bankası, tarım kredileri ve KOBİ destekleri konusunda Türkiye’nin en iyi bankalarından bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Halk Bankası tarım destek kredisinin şartlarını ve faiz oranlarını öğrenmek için Halk Bankasını aramanız gerekiyor çünkü banka, bu bilgileri internet üzerinden ya da başka mecralardan açık bir şekilde paylaşmıyor.

Bankanın genel politikası gereği banka, bu bilgileri müşterileri ile yaptığı özel görüşmelerde sunuyor. Bu görüşmelerde ayrıca diğer konulara dair detaylı bilgiler de veriliyor. Bu diğer bilgiler, başlı başına destek ve kredi niteliği taşıdığı için, bu detaylar da hem banka adına, hem de müşteriler adına oldukça önemli…deriz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin