Ana sayfa Esnaf ve KOBİ kredileri Halk Bankası KOBİ Kredileri

Halk Bankası KOBİ Kredileri

0
Halk Bankası KOBİ Kredileri

KOBİ’lere özel geliştirilmiş krediler, KOBİ sahibi olanların çok fazla dikkatini çekiyor. Gerçekten de bankalar dönem dönem dikkat çekici, özel fırsatları müşterileri için hazırlıyor ve tanıtıyor. Bu fırsatlardan etkilenmemek mümkün değil… Halk Bankası KOBİ kredileri de Halk Bankası tarafından sunulan çok özel KOBİ fırsatlarıdır. Bu fırsatlarda yararlanmak için öncelikli olarak Halk Bankası’nın KOBİ kredileri için koyduğu şartları yerine getirmeniz gerekir. Bu şartlar krediye, pakete, desteğe ve yarımın türüne göre değişiklik gösterir.

Bu nedenle bu şartları en iyi öğrenebileceğiniz kaynak Halk Bankası’dır. Bankayı aramak suretiyle ilgilendiğiniz krediyi bildirirseniz, müşteri hizmetleri size kredinin şartlarına dair bilgilendirme sunacaktır. Halk Bankası KOBİ desteklerini birkaç farklı alanda sunuyor.

Bankanın sunduğu krediler birkaç avantajla değil, birçok avantajla geliyor. Şöyle ki mesela Halk Bankası KOBİ destekleri kapsamında ihracat atılım paketinden yararlanan bir kişi, bankanın KOBİ’lere sunduğu ücretsiz İngilizce eğitiminden de kurumu adına yararlanabiliyor. Yani anlayabileceğiniz üzere Halk Bankası müşterilerini her anlamda destekliyor ve müşterilerinin dünya ile yarışmasını istiyor.

Bu yarışı sağlamak isteyen Halk Bankası’nın belki de en cazip tekliflerinden bir tanesi ihracat atılım paketi… Bu paketi satın alır ve bu paketten yararlanmak isterseniz, Halk Bankası’nın şartlarını, internet üzerinden bankaya numaranızı bildirmeniz durumunda banka sizi arayacak ve sizi bilgilendirecektir. Bankanın KOBİ’lere sunduğu bu imkanlar, bu paketle de sınırlı değil.

Bu paket dışında Kobikart ve güvenceli çek de yine Halk Bankası KOBİ yardımları arasında bulunuyor. Kobikart size alım noktasında, Halk Bankası güvenceli çek ise size ödeme noktasında son derece yardımcı olacaktır. Bu yardımlardan yararlanmak suretiyle alım ve satım gücünüzü arttırabilir, yurtdışı desteklerinden de yararlanarak işlerinizi yurtdışına açabilirsiniz.

Bütün bunları yapmanız ve işletmenizi dünya seviyesine getirmeniz işte bu kadar basittir. Eğer gerçekten de önemli bir işletme olmak istiyorsanız ve dünya çapında iyi bir seviyeye ulaşmak istiyorsanız, Halk Bankası’nın sayısız, özel ve kaliteli imkanlarından yararlanarak bu amacınıza aylar içerisinde ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin