Ana sayfa Kredi Kartları Halk Bankası ATM Günlük Para Çekim Limiti

Halk Bankası ATM Günlük Para Çekim Limiti

0
Halk Bankası ATM Günlük Para Çekim Limiti

Halk Bankası ATM Günlük Para Çekim Limiti

Halk Bankası uzun yılardır ülkemizde bankacılık hizmeti sağlayan köklü bir kuruluştur. Kredi, kredi kartı, yatırım ve mevduat hesapları, ödeme ürünleri gibi pek çok imkan sağlayan Halkbank; ATM’ler aracılığı ile de 7/24 hizmet sağlamaktadır. Halk Bankası ATM alanlarını kullanan kişiler para transferi, ödemeler, kredi kartı borcu görüntüleme ve ödeme gibi pek çok işlemi hızlı ve kolay bir şekilde yapmaktadırlar. Halk Bankası ATM günlük para çekim limiti ise müşterilerin talepleri doğrultusunda sınırlandırılmıştır. Halk Bankası ATM’leri Türkiye’nin her yerinde bulunabiliyor ve gündelik hayatta gerekli olan tüm işlemler ATM’ler ile yapılabiliyor.

Halk Bankası ATM Günlük Para Çekim Limiti Ne Kadardır?

Türkiye’de beş bine yakın ATM’si bulunan Halk Bankası müşterilerine eşit hizmet sağlamak için sınırlandırmalar yapmaktadır. Halk Bankası para çekim limiti uygulaması ise tüm ATM’lerde geçerlidir.
Halk bankası atm günlük para çekimi 1500 TL ile sınırlandırılmıştır. Ancak daha fazla tutara ihtiyacı olan kişiler şubeleri kullanarak para çekebilir. Yakınlarda şube bulunmuyorsa ya da mesai saati bittiyse de istenilen tutarda para çekmek ATM aracılığı ile mümkün oluyor. Halkbankası Atmleri ile 1500 TL’den daha fazla para çekebilmek için komisyon ücreti ödenmesi gerekiyor. Çekilecek miktara göre % 1,25 oranında faiz uygulanır ve para çekimi esnasında ATM aracılığı ile ödeme gerçekleşir.
Halk Bankası ATM günlük para çekim limitleri gün içinde 00:00’da sıfırlanır ve bu saatten itibaren kişiler tekrar bin 500 TL para çekebilir. ATM’ler aracılığı ile çekilen günlük miktar başka bir ATM’de değişkenlik göstermez ve daha fazla para verilmez.

Halk Bankası ATMleri İşlem Ücretleri

Halk Bankası ATMleri günlük para çekme için limit belirlemiştir bu durum para yatırma işlemi için de geçerlidir. Gün içinde Halk Bankası atmleri alanlarını kullanan kişiler 40 banknot yatırabilir daha fazlasını ATM kabul etmeyecek ve iade edecektir.
Kartsız işlem yapmak isteyen kişiler ve yanında banka ya da kredi kartı bulunmayan kişiler ise yaptıkları her işlem için ücrete tabii tutulurlar. Kredi kartı borcu sorgulama ve ödeme, bakiye bilgileri, para transferi için bankanın belirlediği miktar tüketicilerden temin edilir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin