Ana sayfa İhtiyaç Kredileri Güncel Kredi Kampanyaları

Güncel Kredi Kampanyaları

0
Güncel Kredi Kampanyaları

Özellikle medya reklamcılığının çığır açtığı şu günlerde, kredi veren bankalar bu kanallar yardımıyla tüketicilere ulaşmaya çalışıyor. Bankalar, yaptıkları yüzlerce kredi ile tüketicilerin aklını karıştırıyor ve en iyi kredi hangisi, hangi krediyi tercih etmeliyim sorularıyla müşterileri kararsızlık çemberine düşürüyor. Bu rekabet ortamı öylesine artıyor ki, ürünü seçip krediyi alan müşteri bile acaba diğer kredi türleri daha iyimiydi diye arayışa giriyor ve bulabilirse kredi aktarma işlemlerine başlıyor.

Tüm bu sorunlardan kurtulmak için tüm banka kredi faiz oranlarını uygulamalarını ve farklarını bilmek gerekiyor. Bu da böylesine büyük rekabetin yaşandığı böyle bir ortamda neredeyse imkansız. Hal böyle olunca, en iyi güncel kredi kampanyalarını birilerinin sizler için araştırıp derlemesi gerekiyor. Bu yazımızda, sizler için uygun kredi kampanyalarını bulup derledik.

Garanti bankasının kredi uygulaması olan, güncel bir kampanya ile müşterilerine merhaba diyor. Bu kampanya ile günlük ödeyeceğiniz 12tl gibi cüzzi bir ücret karşılığında 36 ay vadeli 10.000tl değerindeki ihtiyaç kredisini müşterilerine sunuyor. Bu kredi uygulaması tercih edebileceğiniz avantajlı krediler arasında yer alıyor.
Finansbank’tan da benzer bir kredi uygulaması tüketicileri için geliyor. Sadece %1.19 kredi faizi uygulanan bu kampanyadan 36 aya kadarki tüm taksitlendirmelerinizden yararlanabiliyorsunuz. Garanti bankasının kredi kampanyası gibi günlük 12tl ücretlendirme ile sahip olabileceğiniz bu harika kampanya da önerebileceğimiz kredi kampanyaları arasında yer alıyor.
ING bank, bu ayki yaptığı kredi kampanyasını ise, sadece kredi puanı yüksek müşterilerine değil, krediyi temin edebilecek durumda olan tüm müşterilerine yararlandırıyor. ING bank’ın yaptığı bu kredi kampanyasın 99tl den taksitlerinizi başlatabiliyorsunuz ve 7.000tl ye kadar kredi çekebiliyorsunuz. ING Bank’ın sağladığı bu kredide şöyle bir ayrıntı var, ilk yıl taksidiniz %1.17 faiz oranıyla 99 tl karşılabiliyorken, diğer iki ve üçüncü yıllardaki kredinizde ise 345 tl tutarındaki taksitlendirmeye tabi tutuluyorsunuz. Geri kalan kredilerinizi ise 169 tl ödeyerek 9.640tl ye mal etmiş oluyorsunuz.

Yukarıda ki sunduğumuz kredi seçeneklerdeki kredi olanaklarından, Garanti Bankası ile Finansbank’ın kredileri ING Bank’ın kredi seçeneklerinden daha mantıklı gözükmektedir. ING Bank’ın bu kredi kampanyasında ki en büyük avantajı ilk yıl 99 tl kredi taksiti ödeyecek olmanızdır. Lütfen bunu göz önüne alarak işlemlerinizi yapınız. Gene de tercihi size bırakıyoruz.

Tüm bu kredi kampanyalarında, standart ücretlendirmeler tabi olup, sigorta primleri dahil edilmemiştir. Sigorta primi yaşa göre değişkenlik gösterdiği için kredi çekerken bunu dahil olarak hesaplayınız.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin