Ana sayfa Bayilik Google Harita Puanı Yükseltme Yöntemleri

Google Harita Puanı Yükseltme Yöntemleri

0
Google Harita Puanı Yükseltme Yöntemleri

Google Haritalar API’lerinin, web perakende ihtiyaçları için özel olarak hazırlanmış ve özellikle mobil tabanlı harita uygulamaları için uygun olan özel işletme haritalama çözümlerini nasıl oluşturabileceğinden bahsedeceğiz.

Google Haritalar Ücretli Reklamlara Yatırım Yapın

Google Haritalar’da ki bir reklam, rakiplerinizin arasından sıyrılmak için gözle görülür bir yol sağlar. Google Benim İşletmem analizleri, bir işletmenin, işletmenizi bulmak için kaç arama yapan kişinin Google Haritalar’ı kullandığını görmesini sağlar. Bu, daha iyi Google Haritalar pazarlaması için Reklam stratejinizi planlarken size daha keskin bilgiler sunar.

Demografik AdWords hedeflemesi, alıcının ilgi alanları, konumu ve amaç (anahtar kelime) hedeflemesiyle birlikte kullanıldığında, mobil reklamcılık dönüşüm oranını 10 kat optimize edebilirsiniz. Müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz için en alakalı ilgi alanlarını belirlemek için kitle hedeflemeden yararlanın. İşletmenizin mobil cihazlarda reklamını yaparken, çok özel tercih ve davranışlara sahip kişileri hedeflemek için bu veri analizlerini kullanın. Stratejik pazarlama araştırması, en iyi potansiyel müşterilerinizin ürünlerinizi arama olasılığının en yüksek olduğu zamanı ortaya çıkarabilir ve günün bu saatinde reklamlarınızı planlayabilir. Ürün şeması işaretlemenizin güncel olduğundan ve tüm alanların doldurulabilir olduğundan emin olun.

Google Yorumları ile Güçlenin!

Google yorum satın alarak işletmeniz için pazarlama ve puan yükseltme stratejisi izleyebilirsiniz. Google haritalarda işletmeniz rakip firmalar tarafından veya art niyetli kişiler tarafından olumsuz yorum yağmuruna tutulmuş olabilir.

İşletmelere yapılan bu saldırıların önüne geçmek için hepuzman.com adresinde ki uzmanların yapmış olduğu dijital pazarlama çalışmaları kapsamında firmalara Google harita yorum destekleri sunulmaktadır. Siz de bu konudan mağdursanız sizler içinde bir çözüm yolu olabilir.

Yüksek Kaliteli Geri Bağlantılar Oluşturun

Geri bağlantılar oluşturmak, Google Haritalar’da daha yüksek sıralamalara ulaşmada en çok gözden kaçan stratejidir. Çoğu SEO, alıntılarınızı temizlemek ve ardından web’de olabildiğince çok alıntı yapmaktan bahseder.

Çok sayıda Yüksek Kaliteli Fotoğraf Ekleyin

Google Benim İşletmem, işletmenizi tüketicilere görsel olarak göstermenize olanak tanır ve herkes iyi fotoğrafları sever. Aslında, tüketicilerin% 60’ı , iyi görsellere sahip yerel arama sonuçlarının dikkatlerini çektiğini söyledi.

En azından birkaç özel resim öneririz:

  • Senin logon
  • Binanızın dışı (insanların ne arayacaklarını bilmelerine yardımcı olun)
  • Müşterilerle çalışan ekibiniz

Gönderi Oluşturun

Kitlenizin son haberleri, teklifleri, fırsatları, ürünleri veya sadece yayınladığınız yeni bir blogu bilmesini sağlamanın kolay bir yoludur. Daha fazla bilgi edinmek için bir fotoğraf ve bir bağlantı ekleyin. Yeni içerik koyduğunuzda, yeni bir teklif / anlaşma eklediğinizde veya yeni bir ürün sunduğunuzda, bununla ilgili bir gönderi eklemelisiniz.

Kategorilerinizi Artırın

Genel olarak, Google her konum için yalnızca bir birincil kategoriye sahip olmanıza izin verir. Bununla birlikte, bazı küçük istisnalar vardır. Örneğin, bir market zinciri için pazarlamayı yönetiyorsanız, bakkallarınızı ve bunların içindeki eczaneleri, her biri kendi birincil kategorisine sahip iki ayrı liste halinde listeleyebilirsiniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin