Ana sayfa Banka Haber Garanti Masters Özel Bankacılık Nedir?

Garanti Masters Özel Bankacılık Nedir?

0
Garanti Masters Özel Bankacılık Nedir?

Son yıllarda sıkça adını duymaya başladığımız özel bankacılık sistemi, banka müşterilerinin bankalarda ki varlıklarını, müşterilerinin belirlediği risk derecesine göre yönetmek ve müşterinin profiline göre ihtiyaç ve yatırım ürünleri sunan sistemdir.

Özel bankacılık sisteminde, yatırım ve portföy hizmetleri yanında her türlü bankacılık ürün ve hizmetleri olan kiralık kasa, kredi kartları, döviz yatırımı, vadeli ve vadesiz hesap yatırım türleri gibi konularda müşterilerine yön veren bir sistemdir. Şunu da hemen belirtelim ki özel bankacılık sistemleri veren bankalar, bu hizmetleri her şubesinde vermeyip belirli bu işler için eğitilmiş personellerin bulunduğu şubelerinden hizmet verilmektedir.

Özel bankacılık sistemine sahip bankaların, hangi şubelerinin özel bankacılık sistemine sahip olduğu bankaların internet adreslerinden öğrenilebilmektedir. İşte bu özel bankacılık sistemlerinden biri de Garanti Bankasının Garanti Masters Özel Bankacılık şubesidir.

Garanti Master Bankacılığın kişilere özel sunmuş olduğu hizmetler ise; müşterisi için en iyi yatırım aracını belirlemek ve yatırım planı hazırlayıp Masters Finansal Planlama hizmeti vermektedir. Müşterinin isteği doğrultusunda yatırımlarını döviz yatırımı olarak değerlendirmek istediğinde ise yabancı para menkul kıymetlerinde ve çeşitli türev ürünlerde değerlendirme olanağı sağlayacak yatırım ürünleri seçenekleri sunmaktadır.

Garanti Masters Bankacılığın sunduğu diğer bir hizmet ise kişiye özel kredi kartı tasarlanmasıdır. Alışveriş yapmayı seven müşteriler için de özel olarak tasarlanan kredi kartında, yapılan harcamalarda fazla mil biriktiren Garanti Masters Miles Smiles kredi kartları tasarlanmıştır.

Garanti Masters bankacılığında, geleceğini için yatırım yapmak isteyen müşteriler için de yapılan ödemelerin emeklilik fonlarında değerlendirildiği ve giriş aidat ücreti olmayan Masters Emeklilik Planı hizmeti verilmektedir. Yatırımlarını gayrimenkul varlıklarda değerlendirmek isteyen müşteriler için de müşterisine özel faiz sisteminin uygulandığı Garanti Mortgage ürünleri de Garanti Masters özel bankacılığın hizmetleri arasındadır.

Garanti Masters özel bankacılığı, antikacı, koleksiyoncu sanat sever müşterilerini de unutmamış ve bu değerli antikaların ve koleksiyon parçalarının kaybolması, çalınmasına karşı ayrıca bu değerli ürünlerin sergilenmesi, nakliyesi, güvenliğinin sağlanması konuları için geçerli geniş bir güvenlik şemsiye paketi hizmeti vermektedir. Garanti Bankası Masters özel bankacılık hakkında daha geniş bilgi ve özel Masters banka şubeleri hakkında bilgi almak için Garanti Bankası İnternet Sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin