Ana sayfa İhtiyaç Kredileri Garanti Bankası İnternetten Anında Kredi

Garanti Bankası İnternetten Anında Kredi

0
Garanti Bankası İnternetten Anında Kredi

Acil nakit ihtiyacınız var ama bankaya kadar gidip kredi almak için vaktiniz mi yok? ancak bu sorun değil Garanti Bankası buna bir çözüm bulmuş, eğer İnternet Şubesi kullanıcısıysanız, kredi başvurunuzu anında İnternet Şubesi’nden veya igaranti cep şube ile cep telefonunuzdan yapabilir ve anında hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca, Garanti Bankası internet sitesi aracılığıyla Garanti Bankası müşterisi olmasanız bile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz

İhtiyacınızın gerekçesi ne olursa olsun, Garanti’nin anında bireysel ihtiyaç kredisi ile nakit ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Kredi başvurunuzu aşağıda belirtilen tüm kanallardan sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

 

  • Garanti Bankası İnternet Şubesi Başvurular menüsü Kredi adımı Destek Kredisi seçeneğiyle,

  • Cep telefonunuzdan Cep Şubesi aracılığı ile

  • garanti.com.tr. Aracılığı ile,

  • ATM lerden yani Bankamatiklerden

  • 444 0 335 Tam Destek arayarak, bire bir müşteri temsilcisi ile,

  • Cepten sms yolu ile 3390’a kısa mesaj göndererek,

  • Veya bizzat banka şubesini ziyaret etmek suretiyle

kredi başvuru sonucu anında size sms yolu ile iletilecek, ayrıca internet şubesi başvuru takip kısmından da sonucunu öğrenebilirsiniz.

Ayrıca kredi skorunuzu, kredi risk durumunuzu da internet şubesinden öğren me imkanı vardır. Bu hizmeti bir çok banka internet bankacılığı kanalı ile müşterilerine 3 ile 5 TL arası değişen ücretlendirmeler ile sunmaktadırlar.

Yani  findeks kredi notu anlamına gelmektedir.

İnternet bankacılığı kullanıcısı veya cep bank kullanıyorsanız krediniz bankanızla olan ilişkiniz kredi ödeme performansınıza bağlı olarak anında hesabınıza geçer 1-2 saat gibi kısa bir sürede kullanımınıza açılacaktır,

Ancak bazı durumlarda ek belge istenebilir bu durumda ise belgelyi şubenize ulaştırmanız halinde anında kredini kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Faiz oranları ve maliyetler;

krediler 1,32 faiz oranlarından başlayıp, İnternet şubelerinden kredi başvuruları 36 ay vade ile sınırlanıp en fazla 15.000 TL kredi kullandırılmaktadır.

Krediye ait tüm masraflar kredi kullanırken peşin tahsil edilecek olup, hayat sigortası bedeli kredinin binde %0,75 olarak tahsil edilecek olup 10000 TL kredi kullanılması halinde 75 TL olarak kesinti söz konusu olacaktır.

Kredisiz günler dileğiyle.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin