Ana sayfa Banka Haber Garanti Bonus Ücretsiz Taksitli Nakit Avans

Garanti Bonus Ücretsiz Taksitli Nakit Avans

0
Garanti Bonus Ücretsiz Taksitli Nakit Avans

Kredi kartlarıyla alışveriş yapılması dışında kredi kartı ile nakit avans hizmeti veren bankalardan biride Garanti Bankasıdır. Garanti Bankası Bonus kart kullanıcılarına taksitli nakit avans hizmeti de vermeye başlamıştır. Bu yazımızda da Garanti Bankası Bonus kart ile taksitli avans kullanım şartlarını, faiz oranları hakkında bilgiler vereceğiz.

Garanti Bankası Bonus kart ile taksitli avans kullanabileceğiniz noktalar, Garanti Paramatik noktaları, 444 0 333 Ala Garanti, Garanti Bankası internet ve mobil bankacılık, Bonus Flaş noktalarıdır. Bonus kart ile taksitli avans kullanma vadeleri 5 ila 9 ay taksitleri şeklinde belirlenmiştir.

Bonus kart ile yapılacak avans kullanımları için uygulanacak faiz oranı aylık %2.02’dir. Taksitli nakit avans işlemlerine %15 KKDF ve %5 BSMV uygulanmaktadır ve bu oranlar aylık %2.02 faiz oranına eklenmemiştir. Aylık faiz oranı ve vergiler dışında hiç bir ücret alınmamaktadır. Son ödeme günü geldiğinde ödeme yapılmadığında veya ana borçtan düşük bir ödeme yapıldığında anapara taksit tutarı üzerinden günlük mevcut nakit faizi işlemektedir.

Bonus kart ile yapılmış avans kullanımlarında kısmi veya erken kapama yapılması halinde kalan ana para üzerinden günlük nakit avans faizi uygulanmaktadır. Eğer ki nakit avans kullanan kişi erken kapama yapmak istediği zaman vadesi geçmiş ve ödemesi yapılmış taksitler için geri faiz ödemesi yapılmamaktadır. Dolar ve Euro ödeme tipi olan Bonus kartlarda taksitli nakit çekimlerinde Türk lirası olarak ekstre edilmektedir.

Bonus kart ile taksitli avans için belirlenen en düşük miktar 500 TL, en yüksek miktar ise 20.000 TL’dir. Bu limitler Garanti Paramatiklerinde 4.000 TL ile sınırlanmıştır. Kullanılan taksit avans taksitleri, Bonus kredi kart ekstresine dahil edilir. Taksitli nakit avans kapatma işlemleri sadece 4440333 Alo Garanti kanalıyla kapatılabilmektedir.

Taksitli nakit avans kullanımlarında, Bonus para hizmetinden faydalanılamıyor. Avans nakit borcunuzu her ay ödemek yerine birden fazla taksit ödemesi de yapılabilmektedir. Erken ödeme için her hangi bir indirim uygulanmamaktadır.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin