Ana sayfa Banka Haber Garanti Bonus Kart Taksitli Nakit Avans

Garanti Bonus Kart Taksitli Nakit Avans

0
Garanti Bonus Kart Taksitli Nakit Avans

Hiç şüphesiz bir çok ihtiyacımızı kredi ve kredi kartı seçeneklerini kullanmaktayız, yine ortaya çıkan nakit ihtiyaçlarımızı da kredi kullanarak çözmekteyiz.

Ancak küçük meblağlar veya anında oluşan nakit ihtiyaçlarımız için bazen zaman sorunu olmaktadır, para o an için bulunmak zorunda,  bu noktaya Garanti Bankası Bonus Kart kredi kartımızdan nakit avans veya Taksitli Nakit Avans çekmek suretiyle formalitesiz, evraksız,  sabit taksitle ve uygun oranlarda bu nakit ihtiyacınızı gidermeniz mümkündür.

Peki Bonus Kart Taksitli Avans seçeneği nedir? Nasıl kullanılır? Bonus Kart Nakit Avans ve Taksitli Avans Faizi Ne Kadar? Nakit Avans Limiti Nedir Ne Kadar Kullanabilirim? Taksitli Avans Kaç Taksit Olur? Gibi sorulara kısaca cevap verelim.

Taksitli nakit avans Bonus Kredi Kartınızın açık limiti kadar kullanmanız mümkündür, yine ister dokuz ay vadeye kadar veya direk avans şeklinde istediğiniz tutarı çekmeniz mümkündür. Direk Nakit Avans olarak çekmeniz halinde ilk hesap kesim ile birlikte tüm çektiğiniz nakit avansı ödemek zorundan kalırsınız. Ancak 5-9 taksitle ödeme seçeneği seçildiğinde yani taksitli nakit avans kullanıldığında belirlediğiniz taksit kadar eşit şekilde aylık ödersiniz.

Şua anda Bonus Kart Taksitli Nakit Avans faiz oranları aylık 2,02% olup yıllık 29,9% maliyet oranları bulunmaktadır. Örnek Bonus Taksitli Nakit Avans hesaplarsak

 1000 TL için 5 ay taksit halinde aylık; 214 TL olup Toplam Ödenecek; 1073 TL

Yine;

1000 TL için 9 ay taksit halinde aylık; 125 TL olup Toplam Ödenecek; 1125 TL sabit ödemeli şekilde nakit ihtiyacınızı karşılamanız mümkündür.

Ancak size konu hakkında bir önerimiz olacak son zamanlarda bir diğer anlık nakit para taleplerinize cevap verecek ve oldukça kullanışlı olan Garanti Bankası Avans Hesap konusunu da size hatırlatmak istiyoruz.

Kısaca ek hesap veya halk arasından maaş eksisi, eksi bakiye gibi isimlerle adlandırılan Vadesiz Hesap Kredili Mevduat Hesabından da nakit veya taksit halinde hem de formalitesiz, evraksız ve anında nakit kullanabilirsiniz.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin