Kapalı

Garanti Bankası Tam Destek Kredileri

Garanti Bankası güncel krediler ve kampanyalara ilişkin taleplerin değerlendirilmesi ve anında talep ve ihtiyaçlara özgün, Garanti Tam Destek Kredileri Nakit İhtiyacınızın türü ne olursa olsun almaya karar verdiğiniz an itibarı ile, kredi ile ilgili her aşamada bankanızın desteğini yanınızda hissetmenizi sağlayacak bir hizmetler bütünüdür.

Yine aynı kapsamda, taksit küçültme, kredi yenileme, tam destek ve ek kredi kampanyaları da mevcuttur.

Tam Destek ile birlikte aşağıdaki hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Kredi alırken;

TAM DESTEK danışma hattı 444 0 335 ile ihtiyaca uygun çözümler için arandığında geniş bir kredi yelpazesi ile talepler değerlendirilir ve yönlendirilir.

Avantajlı kampanyalar

 Kredi aldıktan sonra;

 Ek Kredi  ile ilave kredi ihtiyacı söz konusu olursa taksitlerinizi arttırmadan kredi tutarını arttırabilme

  • Ödemelerde zorlanacağını düşünenlere Taksit Küçültme

Krediniz biterken; 

  • Gelir belgesiz indirimli hazır kredi
  • Garanti’deki hesabınızda para tutuyorsanız;
  • Hesabınızın getirisi ile kredinizi ödeyen Hesaplı Kredi
  • Yepyeni ve size özel avantajlarla dolu Tam Destek fırsatlarından faydalanmak için 444 0 335 Tam Destek Danışma Hattı’nı arayabilirisiniz.

Kredi Yenileme;

  • Garanti Bankası’ndan destek kredisi aldınız ve krediniz bitmeden yeniden paraya ihtiyacınız oldu, “Zaten kredi borcum var, nasıl yeni kredi alacağım, alsam da ödeyemem” diye düşünmeyin.
  • Garanti Tam Destek’tenEk Kredi talebinizi yapın ve taksitlerinizi arttırmadan ilave kredinizi kullanabilirsiniz. Üstelik tahsis ücreti indiriminden yararlanabilirsiniz.
  • İnternet ŞubesiKrediler menüsü Tam Destek adımından, 444 0 335 Tam Destek Danışma Hattı’ndan ya da şubelerden başvuru yapılabilinir.

 Taksit Küçültme;

“Beklenmedik bir masraf çıkar veya gelirim azalırsa kredi taksitlerimi nasıl ödeyeceğim?” diye kaygılanmanıza gerek yok. Tam Destek ile, mevcut kredinizin vadesini uzatarak, hızlı ve formalitesiz bir şekilde ayda ne kadar taksit ödeyebileceğinizi siz belirlersiniz!

İnternet Şubesi Başvurular menüsü Kredi adımı Ek Kredi seçeneğinden, 444 0 335 Tam Destek Danışma Hattı’ndan ya da şubelerden.

Ek Kredi;

Garanti Bankası’ndan destek kredisi aldınız ve krediniz bitmeden yeniden para lazım oldu, “mevcutta ödediğiniz bir krediniz var, nasıl yeni kredi alarım, nasıl öderim” diye düşünmeyin.

Garanti Tam Destek’ten Ek Kredi* talebinizi yapın ve taksitler tutarları artmadan ilave kredi alın.

İnternet Şubesi Krediler menüsü Tam Destek adımından, 444 0 335 Tam Destek Danışma Hattı’ndan ya da şubeye gidilmesi halinde hizmet sağlanır.

Hesaplı Kredi;

Garanti Bankası’ndan destek kredisi kullanmış ve taksitlerinizi de düzenli ödeyebiliyorsanız, siz de Hesaplı Kredi Hesabı açtırabilir böylece hem atıl duran paranızla yatırım yapabilir hem de birikimlerinizle taksit ödemelerinizin bir kısmı yapılırken kredi taksitlerinizde indirim de sağlayabilirsiniz.

Hesabınızdaki para düşük tutarda dahi olsa günlük mevduat ile yatırım yapar, getirilerinizi kredi ödemelerinde otomatik olarak kullanır, kredi taksitlerinizi azaltabilirsiniz.

Bir diğer başvuru klasik olarak bankaya ziyaret etmeniz halinde bireysel müşteri temsilcisi ile görüşmek suretiyle özellikle bireysel ihtiyaç kredisini 30 dakika içinde kullanmanız mümkün olmaktadır.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top