Ana sayfa Banka Haber Garanti Bankası Miles&Smiles Kazandırıyor

Garanti Bankası Miles&Smiles Kazandırıyor

0
Garanti Bankası Miles&Smiles Kazandırıyor

Garanti Bankası Miles&Smiles Kazandırıyor

Garanti Bankası ve THY yolları 2023 yılına kadar geçerli olan Miles&Smiles programı kapsamında mil kazandıran bir sözleşme imzaladılar. 

Garanti Bankası Kredi Kartı Sahiplerine Bedava Uçuş Mili 

Garanti Bankası ve THY arasında 2018 yılında imzalanan ve 2023 yılına kadar devam edecek olan Miles and Smiles programı dahilinde Garanti Bankası kredi kartı sahiplerine bir takım ayrıcalıklar sunuyor. Garanti Bankası kart sahipleri yaptıkları alışverişlerden bedava uçuş mili kazanmaya devam ediyorlar. Müşterilerini her geçen gün biraz daha memnun etmeye çalışan Garanti Bankası kredi kartı Miles and Smiles ile yıllardan beri olduğu gibi şimdi de kart üzerinden yapılan alışverişleri uçuşa çeviriyor. 

Miles and Smiles Garanti Kredi Kartı Kampanyası

31 Mart 2019 tarihine kadar Miles and Smiles kredi kartları ile yapılacak market, elektronik, giyim, aksesuar, kozmetik gibi sektörlerdeki alışverişlerin en az 200 lira olması halinde tek yön uçak bileti değeri olan 3.750 hediye mil kazanmak mümkün. Kampanyadan yararlanmak için alışverişlerden önce Garanti Bonus Flaş uygulaması üzerinden katılım sağlamaları veya BAHAR yazıp 3340 numaraya mesaj yollamaları gerekiyor. 

Garanti Bankası THY İşbirliği 2018 Yılından Beri Devam Ediyor

Garanti Bankası ve THY işbirliğinin 19 yıldır başarılı bir şekilde devam ettiğini söyleyen Garanti Bankası Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Işıl Akdemir Evlioğlu Miles and Smiles müşterilerinin sayısının her gün biraz daha arttığını söyledi.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin