Ana sayfa Banka Haber Garanti Bankası Kredileri

Garanti Bankası Kredileri

0
Garanti Bankası Kredileri

Bankalar, daha fazla kredi kullandırmak için değişik isimlerde kredi paketleri hazırlamış ve nerdeyse tüm ilgili alanlar için kredi vermeye başlamıştır. Kredilerde ki kar oranı çok olması bankaların sadece şubelerinde değil internet bankacılık, mobil bankacılık noktalarında günün her saati kredi vermeye devam etmektedir. İşte Garanti Bankasının 2016 yılı kredi paketleri;

BİREYSEL KREDİLER

Dijital Kredi: Günün her saati başvurulabilen ve üst limit olarak en fazla 15.000 TL kullandıran kredi sistemidir. 36 ay vade imkânı sunan dijital kredilerde uygulanan faiz oranları kullanılacak limit ve vade sürelerine göre faiz aylık 1.46 ve 1.65 oranındadır. Dijital Kredi talebi en fazla 15 dakika içersinde sonuçlanıp ve kredi tutarı kişinin hesabına aktarılmaktadır.

Bahar Kredisi: İnternet ve şubelerden kullanabileceğiniz kredi türüdür. Kredi onaylanırsa banka şubesine gidilmeden hesaba kredi aktarılmaktadır. Bahar kredisini internet ortamında başvuranlar en fazla 12.000 TL, şubelerden yapılacak kredi taleplerinde 100.000 TL başvurulabilir.

Eğitim ve Özel Okul Kredileri: Eğitim aşamasında gerekli olan ihtiyaçların karşılanması ve özel okullarda okuyan öğrencilerin masraflarının karşılanması, okul ücretleri için velilere verilen kredi türüdür. 100.000 TL’ye kadar kredi kullanılabilen bu kredide 36 ay vade imkânı bulunmaktadır.

Emeklilere Özel Kredi: SGK’ dan emekli olanların kullanabileceği, taksitlerin aylık ve 3 aylık ödeme imkânı bulunan kredidir.

Altın Teminatlı Kredi: Kişilerin elinde ki altın birikimlerini bankaya teslim etmesi karşılığı 100.000 TL’ye kadar kredi kullanılabilen kredi türüdür.

İlk Kredim: Garanti Bankasından ilk kez kredi kullanacak kişiler için hazırlanmış bir kredi türüdür. 36 ay vadeli ve üst limit olarak 100.000 TL’ye kadar kredi kullanılabilmektedir. Ayrıca ilk kez kredi kullanacak kişiler için uygulanacak aylık faiz oranı1.37 oranındadır.

KONUT KREDİSİ

Sabit Faizli Konut Kredisi: İlk kredi taksitinden son takside kadar sabit taksit ödenecek olan kredi türüdür.

Özel Ödemeli Konut Kredisi: Hangi dönemde ne kadar ödeneceğini kredi kullananın belirlediği kredi türüdür.

Ara Ödemeli Konut Kredisi: Belli aylarda daha fazla taksit ödenen konut kredi türüdür.

Azalan Taksitli Konut Kredisi: İlk yıl yüksek taksitlerle ödenen ve her yıl ödenecek taksit tutarının düştüğü konut kredi türüdür.

Artan Taksitli Konut Kredisi: İlk yıl düşük taksitlerle ödenen ve her yıl ödenecek taksit tutarının arttığı konut kredi türüdür.

Evini Gösterene Konut Kredisi: Satın alacağı yeni konuta karşılık oturduğu konutu teminat gösterilen konut kredi türüdür.

TAŞIT KREDİLERİ

Sıfır kilometre ve ikinci el araçlar için verilen kredi türüdür. 48 ay vade ile kullanılacak taşıt kredilerinde ikinci el araçlar için üst yaş sınırı 10’dur. Araç kredilerinde uygulanan faiz oranı ise 1.44’tür. 50.000 TL altı araçlar için araç fiyatının %75’i, 50.000 TL üstü araçlar için de araç bedelinin %50’si kadar kredi kullandırılmaktadır.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin