Ana sayfa Banka Haber Garanti Bankası Görüntülü Kredi Nedir?

Garanti Bankası Görüntülü Kredi Nedir?

0
Garanti Bankası Görüntülü Kredi Nedir?

Kredi kullanmak isteyenlerin, mobil bankacılık sistemini kullanarak canlı konuşma hizmetiyle kredi müşteri temsilcisiyle yüz yüze canlı olarak yapılan Garanti Bankasının 4.5G mobil bankacılık hizmetine Görüntülü Kredi adı verilir.

Bir gerçek var ki bankacılık sektöründe teknolojiyi en iyi kullanan banka Garanti Bankasıdır. Daha UGİ teknolojisine yeni yeni alışırken geliştirdiği yeniliklerle ilklerin bankası olmayı hep başarmış olan Garanti Bankası, Görüntülü Kredi hizmetini devreye sokmuştur. Kredi kullanmak isteyen ancak kredi kullanırken İnternet bankacılığı sistemlerinde aradığı cevapları bulamayan, banka şubelerine gidemeyen tüketiciler sormak istediği soruları olan müşteri temsilcisiyle bire bir görüşerek faiz oranları, aylık ödenecek kredi tutarı, hayat sigorta bedeli, kredi tahsis ücreti, diğer masraflar ve vade bitiminde ödenecek toplam tutar gibi aklınıza gelen her türlü sorularınıza cevap alabilir ve kredi kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası Görüntülü kredi hizmeti her gün 09.00 – 00.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Görüntülü kredi hizmeti sayesinde dilerseniz o anda kredi talebinde bulunabilir, kredi onayından sonra kredinizi Görüntülü müşteri temsilcisi sayesinde hesabınıza aktartabilirsiniz. Garanti Bankası müşterileri, akıllı cep telefonlarına indirmiş oldukları uygulamada bulunan Kredi Başvurusu adımından Görüntülü Başvuru butonuna basarak Müşteri İlişkileri Yöneticisi ile görüntülü konuşma yapabiliyor.

Görüntülü Kredi uygulamasını indirebilmek için App Store, Google Play Store, Windows Store uygulamalarını kullanarak akıllı cep telefonlarına indirilebilir. Garanti Bankası, 4,5G nimetinden yararlanarak dijital platformlara insan dokunuşunu sağlayıp vermiş oldukları hizmeti kişiye özel hale getirmektedir. Bu yeni hizmet sayesinde kredi kullanmak isteyen kişiler evlerinde istedikleri bilgilere banka şubesindeymiş gibi ulaşıp, banka temsilcisi sayesinde tüm sorularına da kapsamlı yanıt bulacaktır.

Tabi uygulamadan yararlanabilmek için hızlı internete sahip bir operatör hattınızın olması gerekir. Son olarak Görüntülü Kredi uygulamasında kredi dışında diğer bankacılık konularında canlı destek alabilir, başvuru sonucunuzu sorgulayabilir ve banka ürün ve hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz .

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin