Ana sayfa Esnaf ve KOBİ kredileri Garanti Bankası Easy Şirket Kartı

Garanti Bankası Easy Şirket Kartı

0
Garanti Bankası Easy Şirket Kartı

Garanti Bankası tarafında  küçük ve orta boy işletmelerin ve şahıs firmalarınına sunulan hizmeti olan ve nakit sıkışıklığı yaşadığı dönemi daha rahat geçirmesini sağlayacak yepyeni bir şirket kartı olan EASY Card  müşterilerinin hizmetine sunmuştur, Garanti “Easy Card” tasarlamış olup sağladığı avantajlar göz önününe alındığından özellikle küçük esnaf için

EASY CARD,  kart sahiplerine erken ödemeye %1 indirim, 20 güne kadar geri ödeme imkanı ve uygun oranlarla kredilendirme imkanı sunarken sektörel ihtiyaçlarınıza yönelik  çeşitli fırsatlardan da faydalanmanızı sağlar.

BonusFlaş uygulaması  ile Easy Card kart bilgileriniz, ödemeleriniz ve kampanyalar tek uygulamada, kontrolünüz altına alarak takibini sağlayabilirsiniz.

 

Easy Card Özellikleri

Ekstre borcunu erken ödemeye %1  indirim : Ekstreniz kesildikten sonra dönem borcunuzun minimum ve üzeri ödemesini yapmanız halinde bir sonraki ekstrenizde ödediğiniz tutar üzerinden %1 indirim alırsınız.

Ekstre borcunu 20 güne kadar geri ödeme imkanı: Easy ile son ödeme tarihiniz hesap kesim tarihinden 20 gün sonradır. Borcunuzun tamamını ödediğiniz takdirde herhangi bir faiz ödemezsiniz. Easy ile son ödeme tarihiniz hesap kesim tarihinden 20 gün sonradır. Borcunuzun tamamını ödediğiniz takdirde herhangi bir faiz ödemezsiniz.

Koşullar: Borcunuzun tamamının ödenmesi halinde herhangi bir faiz ya da ücret alınmaz. Kartın 2 kez gecikmeye düşmesi halinde son ödeme tarihi, bir sonraki ekstresi itibariyle 10 güne çekilecektir.

Easy Card özel nakit avans & taksitli nakit avans faiz ücreti

Tüm nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabileceğiniz size özel faiz ücretlerinden yararlanmanız mümkün olmaktadır,

Easy Kart Faiz ve ücret bilgileri

Nakit Avans Ücretleri:
Tutar Aralıkları Nakit Avans Ücreti Nakit Avans Faizi
0- 250 TL 10 TL 2,02%
250 – 1000 TL 20 TL 2,02%
>1000 TL 30 TL 2,02%

Yurt Dışı Nakit Avans Ücreti 3,2%+3 USD, 3,2%+3 EUR , faiz oranı ise %2,02’dir.

Taksitli Nakit Avans Ücretleri
Tutar Aralığı Taksitli Nakit Avans Ücreti Taksitli Nakit Avans Faizi
0-1000 TL 15 TL 2,02%
>1000 TL 3,5%+5 TL 2,02%

Easy, işletmelerin en çok harcama yaptıkları  sektörlerde sizlere indirim ve diğer fırsatları sunuyor:

Tüm bu fırsatların yanında Easy Card’ın  öde ve geç özelliği sayesinde Trink logosu gördüğünüz tüm noktalarda 35 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için pos cihazına alışveriş tutarı girildikten sonra kartınızı okuyucuya yaklaştırmanız yeterlidir. İşleminiz 1 saniyeden daha kısa bir süre içerisinde tamamlanacaktır.

Taksit yapılamayan cep telefonu, akaryakıt ve gıda sektörlerinde taksit yapabilirsiniz.

Ödemeniz gereken minimum tutar ekstre borcunun sadece %5’i kadardır.

Borcunuzun mininum ödeme tutarından azının ödenmesi durumunda bile kartınız nakit çekime kapanmaz, nakit çekebilirsiniz.

İşleyen hiçbir faiz tutarı üzerinden%15 KKDF alınmaz.

Diğer bankalardaki toplam kredi kartı limiti nedeniyle Garanti Bankadan bireysel kredi kartı alamayanlara banka Easy Ticari kartı verebilmektedir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin