Kapalı

Garanti Bankası e-Trader Nedir Nasıl Kullanılır? Video Anlatım

Garanti Bankasının yatırımcılarını sunmuş olduğu hizmet sayesinde yatırımların takibi ve piyasa verilerinin izlenmesini kolaylaştıran hizmeti olan Garanti e-Trader, hisse senedi ve VIOP işlemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde yapabileceğiniz bir uygulamadır. Hiçbir ek ücret ödemeden 15 dakika gecikmeli veri izleme, hisse senedi alım-satımı, teknik analizler ve daha birçok işlemi e-Trader uygulamasıyla yaparak piyasa işlemlerinizde kolaylık sağlarsınız.

e-Trader veri izleme ekranı Java uygulaması yüklü olan tüm bilgisayarlarda çalışır. Alım/satım işlemi yapabilmeniz için Garanti’den hisse senedi ve/veya VIOP sözleşmeniz olmalı ve bilgisayarınızda Windows işletim sistemi bulunmalıdır.

e-Trader ile hisse senedi yüzeysel verilerini izleyebilir, geçmiş veriler üzerinden teknik analiz yapabilirsiniz. Dünya endeksleri, kur bilgileri ve piyasa haberlerine, VIOP Yüzeysel hizmetiyle ise VIOP kontrat fiyatlarına anlık olarak ulaşabilirsiniz. Üstelik, derinlik hizmet paketleriyle, hisse senetleri ve VIOP kontratları için derinlik ve aracı kurum bilgilerine erişebilirsiniz.

İşlem yapma:Hisse senedi ile ilgili olarak;al/sat emri, zincir al/sat emri, emir bölme, emir düzeltme, emir iyileştirme, emir iptali işlemleri yapılabilir. VIOP konratları ile ilgili olarak; al/sat emri,emir iyileştirme, emir iptali işlemleri yapılabilir. Üstelik e-Trader üzerinden yapılan alım satım işlemleri işlem ücretleri, İnternet Şubesi işlem ücretlerine göre avantajlıdır.

Veri İzleme:Anlık seans izleme, kurlar, piyasalar, haberler, analiz verileri tek bir ekrandan izlenebilir.

Bağımsız İşlem:Veri izleme ve alım-satım işlemi yaparken İnternet Şubesi’nin açık olmasına gerek yoktur. e-Trader’ın işlem yapmadığınızda otomatik olarak kapanacağı süreyi, İnternet Şubesi e-Trader menüsü Zaman Aşımı Ayarı adımından ayarlayabilirsiniz.

Kişiselleştirme:Veri izleme ekranında istenilen verilerin gelmesi ayarlanabilir, sayfa dizaynı kullanıcı bazında farklı kayıt edilip saklanabilir.

Kolay İşlem Yapabilme:İster veri izleme ekranı üzerinden, ister portföy üzerinden fiyat bilgisi de görülerek alım satım işlemi gerçekleştirilebilir.

Hızlı Al-Sat:Fiyat bilgisi görülerek seçilen sembol için sadece adet bilgisi girilerek Al-Sat işlemi gerçekleştirilebilir.

Alarmlar:İstenilen bir sembol tanımlanan değere ulaştığında kullanıcıya anında haber verilmesi sağlanabilir.

Derinlik ve Aracı Kurum Bilgileri:Uygun hizmet paketi sahibi olunduğunda, Hisse senetleri ve VIOP kontratları için derinlik ve aracı kurum bilgilerine ulaşılabilir.

VOB Kontrat Fiyat İzleme:Herhangi bir VIOP hizmet paketi sahibi olunduğunda, anlık VIOP kontrat fiyatlarına ulaşılabilir.

Portföy İzleme:Sahip olunan hisse senetleri için anlık ve geçmişe dönük olarak fiyat ve adet bilgilerine ulaşabilir, verilen emirlerin detayları görüntülenebilir, ayrıca aynı ekran üzerinden anında al-sat işlemi gerçekleştirilebilir. kaynak ; garanti.com.tr

Garanti e-Trader Kullanımı Videosu

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top