Ana sayfa İhtiyaç Kredileri Garanti Bankası Anında Kredi Nedir?

Garanti Bankası Anında Kredi Nedir?

0
Garanti Bankası Anında Kredi Nedir?

Müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet vermek isteyen bankalar, bankacılık işlemlerini dijital ortama taşımış ve şubeye gitmeden tüm bankacılık işlemlerini online ortamda yapabilme imkanı sunmuştur. Mesai saati kavramının olmadığı internet bankacılık sayesinde günün her saati bankacılık hizmetleri yapılabilmektedir.

Bu hizmetlerden biri de kredi hizmetidir. Anında kredi olarak adlandırabileceğimiz kredi hizmetinden faydalanabilmek için Garanti Bankasının web adresinden, internet ve mobil bankacılık sistemlerini kullanarak başvurulabilmektedir. Anında kredi sayesinde banka şubelerinde saatlerce sıra beklemek yerine oturduğunuz yerden 5 dakika içerisinde kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece kredi talep formunu doldurmak olacaktır. Klasik bir forma olan başvuru talebinde, kimlik belgeleri, gelir düzeyiniz, iletişim adresleriniz ve kredi bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır. Yapılan müracaat 5 dakika içerisinde değerlendirilmekte ve kredi cevabınızı cep telefonunuza mesaj olarak gönderilmektedir. Anında kredi talebiniz onaylandıktan sonra dilerseniz kredi limitiniz günün hangi saatinde olursa olsun sistem tarafından hesabınıza aktarılmaktadır.

36 aya vade seçeneği sunan anında kredi hizmetinde 15.000 TL’ye kadar kredi talebinde bulunabilirsiniz. Anında kredi hizmetinde kredi kullanacak kişilere Ferdi Kaza sigortası yapılmaktadır. 35 yaşında ki bir erkek müşteri için 100 TL Ferdi kaza sigortası yapılmaktadır. Tabi bu rakam kullanılacak kredi limiti ve müşterinin yaşının büyüklüğüne göre artış göstermektedir.

Garanti Bankası internet bankacılığı üzerinden yapacağınız anında kredi başvurusunda uygulanan faiz oranı banka şubelerine göre daha düşük olduğunu hatırlatmak isteriz. Üstelik dosya masrafı ve kefillik talep edilmemektedir.

Garanti Bankası Anında kredi hizmetinden yararlanıp ve kullanılabilecek üst limiti olan 15.000 TL kredi kullanan bir kişiden vergi ve sigorta masrafları dâhil 225 TL masraf alınmakta ve hesabına 14.775 TL para aktarılmaktadır. 36 ay vadeli kullanılan kredilerde aylık ödeme tutarı 561,99 TL olup 36 ay sonra ödenecek toplam tutar 20.231.64 TL ödeme yapılacaktır. Garanti Bankası Anında kredi için 36 ay vadelerde aylık 1.43 oranında faiz uygulamaktadır.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin