Ana sayfa Banka Haber Finansör Kart ve Özellikleri

Finansör Kart ve Özellikleri

0
Finansör Kart ve Özellikleri

Finansör Kart Ne Anlama Gelir?

Finansör, Türkiye Finans Katılım Bankası’nın başlatmış olduğu uygulamalardan bir tanesidir. Banka kartı çeşidi olarak bilinmektedir. Türkiye Finans katılım bankası olduğundan dolayı sistemde faiz yerine kar oranı geçerli olmaktadır. Dolayısıyla finansör kart da faizsiz sisteme yönelik olarak tasarlanmış bir karttır. Kartın taksit sayısı ve uygulanacak kar oranı ilk etapta belirlenmektedir. Kartın son kullanma tarihi geçmediği sürece desteklenen tüm mağazalarda alışveriş yapmak mümkündür.

Tarihi dolan kart için yeni bir finansör kart banka tarafından temin edilmektedir. Kart sahibi olmak için çok fazla belgeye ihtiyaç duyulmamaktadır. Diğer kart başvurularında olduğu gibi burada da nüfus cüzdanı gerekmektedir. Bunun yanı sıra kart limitini belirlemek amacıyla başvuru yapacak kişinin gelir belgesi banka tarafından talep edilmektedir.

Finansör Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansör kart sahibi olmak için Türkiye Finans insanlara pek çok seçenek sunmaktadır. Finansör kart başvurusu için en kolay yöntem kısa mesaj yolu ile başvuru yapmaktır. Bunun için telefonların kısa mesaj bölümüne DESTEK yazıp bir boşluk bırakıp kart sahibi olmak isteyen kişinin TC kimlik numarasını yazarak 2310’a kısa mesaj göndermek gerekmektedir. Finansör kart başvuru yollarından bir tanesi de Türkiye Finans internet şubesini kullanarak başvuruda bulunmaktır.

İnternet şubesine giriş yapıldıktan sonra finansör hakkında detaylı bilgileri edinmek mümkün olmaktadır. Bu başvuru yolları haricinde en yakın Türkiye Finans şubesi aracılığı ile de kart başvurusu yapılabilmektedir. Şubeden yapılan başvuru sayesinde kart başvurusunda bulunmak isteyen kişi kartla alakalı tüm sorularına birebir cevap alabilme imkânına sahip olabilmektedir.

Finansör Kart Ayrıcalıkları Nelerdir?

Türkiye Finans Katılım Bankası faizsiz bankacılık hizmeti verdiğinden dolayı faize sıcak bakmayan müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Banka her müşterisine ayrı ilgi ve özeni göstermektedir. Bu anlayışa ve müşteri memnuniyeti prensibine yönelik olarak da finansör kart adını verdikleri bir çeşit kredi kartını müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Böylelikle kartın sağladığı tüm ayrıcalıklardan insanlar rahatlıkla yararlanabileceklerdir. Finansör kart kampanyaları sayesinde alışverişlerde avantajlar elde edilebilmektedir. Faizsiz olmasının verdiği manevi huzur ve alışverişlerde kolaylık sağlamasının verdiği maddi refahlık sayesinde finansör kart tercih edilebilir hale gelmektedir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin