Ana sayfa İhtiyaç Kredileri Finansbank Online Kredi

Finansbank Online Kredi

0
Finansbank Online Kredi

Bankalar, gelişen teknolojiyi bankacılık sektörü için kullanmaya devam etmektedir. Teknolojiyi kullanan bankalar,  müşterilerinin kendilerine günün 24 saati ulaşabilmesi, bankacılık işlemleri yapabilmesi için geliştirmiş oldukları internet bankacılığı sayesinde mesai saatlerinin dışında bile olsak bankacılık işlemlerimizi yapabilmekteyiz. Artık bankalardan kredi çekmek için şubelere gitmeye bile gerek kalmamıştır.

Bankaların internet bankacılık hizmetleri sayesinde kredi talebinde bulunabilir ve yine gün ve saat gözetilmeksizin onaylanan krediler hesaba aktarılmaktadır. İşte bu kredi hizmetlerinden biri de Finansbank‘ın Online Kredi hizmetidir.

Finansbank Online Kredi hizmeti sayesinde bankaya gitmeden, sıraya girmeden, evraksız, kefilsiz, imzasız kredi kullanılabilmektedir. Üstelik bu kredi başvurusu günün her saati yapılabilmekte ve gece yarısı bile olsa kredi tutarı hesabınıza aktarılmaktadır. Finansbank Online Kredi başvurusu için Finansbank.com adresinden online kredi başvurusu bölümüne gelmeniz gerekmektedir. Burada karşınıza çıkacak kredi talep formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Eksiksiz doldurulan kredi talep formu, Finansbank kredi departmanında hemen incelenmeye alınmaktadır. Burada yapılan işlem kredi talebinde bulunan kişi hakkında kısa bir tahkikat yapılamaktadır. Yani kredi talebinde bulunan kişinin Findeks kredi notu ve Findeks risk raporu incelenmektedir. Yapılan tahkikat sonrası kredi kullanmasında engel yoksa krediniz hazırdır. İşlem bu kadar basit.

Eğer ki yapılan tahkikat sonucu kredi kullanımına uygun değilse kredi başvurusunda bulunulan kişinin cep telefonuna mesaj atılmaktadır. Online krediler için 36 ay vade imkânı bulunmaktadır. Yine kullanılacak kredi tutarı en az 1.000 TL, en fazla 30.000 TL’dir. Finansbank Online Kredilerde uygulanacak aylık faiz oranı ise%1.36’dır. Bu oran sadece Online Kredi için geçerli olup Finansbank şubelerinde ki kredi başvurusu için daha yüksek faiz oranı uygulanmaktadır.

Onaylanan krediler 7 gün için geçerlidir. 7. gün sonrası kredi hakkınız kaybolmuş olmaktadır. Tekrar Online Kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Şunu hemen belirtelim ki Online Krediler için Finansbank hayat sigortası şartı koşmaktadır. Son olarak Finansbank Online Krediden 10.000 TL’lik 24 ay vadelik bir kredi kullanmanız halinde 507 TL aylık taksit tutarı ve 24 ay sonra ise 12.168 TL toplam ödeme yapılacaktır.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin