Ana sayfa Banka Haber Finansbank Mevduat Hesabı Nedir?

Finansbank Mevduat Hesabı Nedir?

0
Finansbank Mevduat Hesabı Nedir?

Mevduat hesapları olarak sunulan vadesiz hesaplar, günlük hayatınızda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bireysel bankacılık işlemlerinden kolay bir şekilde faydalanmanızı sağlamaktadır. Finansbank mevduat hesabınızı döviz ya da TL cinsinden açtırabilirsiniz. Ayrıca birikimlerinizi istediğiniz zaman kullanmanız da mümkün haldedir. Vadesiz mevduat hesapları sayesinde çek ve nakit taşıma derdinden kurtulabilirsiniz. Her türlü ödemeniz için banka kartınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Finansbank kapsamında sunulan CardFinans Nakit ile bütün Finansbank ATM’lerinin yanı sıra Tek Nokta ATM’leri sayesinde 7/24 bankacılık işlemlerinden fayda sağlayabilirsiniz. Ayrıca internet ve telefon şubelerinden hesaplarınız hakkında çeşitli bilgiler alabilirsiniz. Hesap özetinizi uygun görmeniz durumunda faksla talep edebilir ve hem ödemelerinizi hem de diğer tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik ödeme talimatları ileterek faturalarınızın ödeme tarihlerini kontrol etmek ve takip etmek durumunda kalmadan tam zamanında ödeme yapılmasını sağlamanız mümkündür. Havale ve EFT işlemlerinizi gerçekleştirmeniz de belirtilebilir. Finansbank şubeleri arasında yapılan havalelerinizi Finansbank ATM’lerinden ya da internet şubesinden de ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank mevduat hesabı hakkında her türlü problem ve geri bildirimlerinizi telefon bankacılık seçeneğinden ya da direkt olarak bankanın internet sitesinden iletmeniz olağandır. Ayrıca hesap açılışlarınızı da bütün banka şubelerinden, telefon bankacılığından ve internet sitesinden yapabilirsiniz. Bu konuda Finansbank çok sayıda imkan ve avantajı banka müşterilerine en iyi şekilde sunmaya çalışmaktadır.

Vadesiz mevduat hesabı açılış ve kapanış işlemlerinizi yapmak için banka şubelerini, telefon bankacılığını ya da internet bankacılığını tercih edebilirsiniz. Tüm bunlarından yanı sıra Finansbank mevduat hesabınızdan 3 ayda bir kez olmak üzere ortalama 38,25 TL hesap işletim ücreti tahsil edilmektedir. Finansbank’ta sadece döviz hesabınız olması ya da TL hesabınızın yeterli bakiyesi olması halinde döviz tevdiat hesabınızdan yaklaşık 38,25 TL karşılığı döviz tutarı tahsil edilmektedir. Hesaplama, tahsilatlarının yapılacağı gün geçerli sayılan banka döviz alış kuru tercih edilerek uygulanacaktır.

Bu konuda hesap işletim ücretlerinin tutarını ve oranlarını bilmeniz sizin için de faydalı olacaktır. Bilgi sahibi olmanız durumunda daha sonradan herhangi bir sorun yaşamanız da önlenecektir.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin