Kapalı

Finansbank İnternet Şubesi Kullanımı

Finansbank İle 7 Gün 24 Saat Hizmet

Finansbank müşterilerinin memnuniyetine önem verdiğini 7/24 bankacılık hizmetiyle ortaya koymaktadır. Bu hizmet sayesinde müşteriler bankacılık işlemlerini diledikleri her yerden yapabilmektedirler. Üstelik zamandan da tasarruf ederek çık kısa bir zamanda işlemler rahatlıkla yerine getirilmektedir.

Haftanın her günü, her saati hizmet bulabilme olanağı sunulmaktadır. Şubeye gitmekte zorlanan ya da vakit harcamak istemeyen müşteriler için Finansbank hizmeti müşterilerin ayağına kadar getirmiştir. Böylelikle bankacılık işlemleri daha kolay ve güvenli bir şekilde hallolmaktadır. Bu hizmetleri almak için birçok seçenek mevcuttur. İnternet bankacılığı, mobil bankacılık, telefon bankacılığı, ATM’ler, kart işlemleri 7 gün 24 saat hizmet alabilme yolları olarak müşterilere sunulmaktadır.

Finansbank İnternet Şubesi

Finansbank internet şubesi müşterilerin rahat kullanımı için tasarlanmıştır. Karışık sekmelere bu sitede yer yoktur. Müşteriler bankacılık işlemlerini en kısa zamanda ve pratik olarak yapmaktadırlar. İnternet şubesini kullanmak için tek yapmak gereken kart bilgileri ile kayıt yaptırmaktır. İnsanların sisteme daha kolay giriş yapabilmeleri adına banka müşterilerine TC kimlik numarasıyla da giriş yapabilme imkânını sunmaktadır. Böylelikle müşteri numarasını ezberlemeye gerek kalmadan ya da unuttum derdi olmadan işlemler gerçekleştirilebilir.

İnternet şubesi bireysel ve KOBİ olmak üzere iki kola ayrılmaktadır. Bireysel internet şubesi tüm müşterilerin kullanımına açık olan şubedir. KOBİ internet şubesi ise daha çok firmalar için uygun olmaktadır. Görüldüğü üzere Finansbank her açıdan özel hizmet sunmaktadır. Tüm bu hizmetlerden yararlanabilmek için Finansbank sitesine girmek yeterlidir.

Banka, internet kullanımında zorlanan bireyleri de düşünerek sitede internet şubesine girişle ilgili yönlendirmeler bulundurmaktadır. Bu yönlendirmeler yardımı ile her birey bankacılık hizmetlerinden bir tıkla kolaylıkla faydalanabilir. Finansbank’ ta hizmetlerin üst limiti yoktur.

Merhaba Ben Mert, 2017 yılından bu yana finans ve banka sektöründe yer alıyorum ve sizlere Bankatik.net üzerinden finans ve bankaların güncel gelişmeleri hakkında bilgiler sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar
scroll to top