Ana sayfa İhtiyaç Kredileri Finansbank İhtiyaç Kredileri 2016

Finansbank İhtiyaç Kredileri 2016

0
Finansbank İhtiyaç Kredileri 2016

Yeni yılın gelmesi ile birlikte tüketicilere birbirinden özel fırsatlar sunan Finansbank, her türlü ihtiyaca yönelik kredilerle müşterilerine hizmet ediyor.

Yeni Yıl Kredisi; Yeni yılda sevdiklerinizle keyifli anlar geçirebilmeniz için Finansbank’ın yeni yıl kredisinden faydalanmanız mümkün. Ödemeleri 3 ay ertelemeli olan kredi, her türlü ihtiyacınızı karşılayacak.

Online kredi; Finansbank’ın müşterilerine sunduğu çok özel kredilerden biri. Şubeye uğramadan, sıra beklemeden, kolayca kredinizi çekebileceksiniz.1,39 faiz oranıyla 36 aya varan vadelerle 30000TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Kredi başvurunuzu, internet ve ya Cep Şube’den yapabilirsiniz.

Standart İhtiyaç Kredisi; Her türlü ihtiyacınızı karşılamak üzere,1,69 faiz oranına sahip standart ihtiyaç kredisi yeni yılda tüm müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak.

Tanışma kredisi; Finansbank çok özel bir krediyi müşterilere sundu. Tanışma kredisi, Finansbank’tan ilk defa ihtiyaç kullanacaklara özel bir kredi.1,39 faiz oranı her türlü meblağ ve vadede standart. Faiz oranının standart olması, Finansbank müşteri adayları için güzel bir fırsat. Tanışma kredisiyle hayallerinizle de tanışmanız mümkün.

Borç Transfer Kredisi; Borcum var diye üzülmeyin.2016 yılı Finansbank borç transferi kredisi sayesinde bütün borçlarınızı kapatabilir, ayrıca uygun ödeme koşulları ve faiz oranlarıyla zorlanmazsınız. Kredi borçlarınızı ve kart borçlarınızı Finansbank’a taşıyabilir, borçlarınızı tek bir yere bağlı kalarak kapatabilirsiniz.1,37’den başlayan faiz oranlarıyla kolayca ödemelerinizi yapabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi; Evleniyor musunuz? Yurtdışına seyahat mi edeceksiniz? Yoksa çocuğunuzun okul masraflarını karşılamakta zorluk mu yaşıyorsunuz. O halde Finansbank’ın ihtiyaç kredisine bir göz atmalısınız.1,37’den başlayan faiz oranlarıyla, dilediğiniz her şeyi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kamu Kredisi; Sadece kamu çalışanlarına özel olan kamu kredisini,1,59 faiz oranıyla 36 aya kadar olan vadelerle kullanabilirsiniz.

Konuşturan Kredi; Finansbank konuşturan krediyle birlikte Turkcell’den telefon veya tablet almak çok kolay. Masrafsız ve 0 faizli konuşturan krediyle nakit para ihtiyacı duymadan, sevdiklerinizle doya doya konuşabilirsiniz.

 Mağaza içi kredi; Alışveriş bankacılığında bir ilk olan mağaza içi krediyle, anlaşmalı Finansbank anlaşmalı mağazalarından hiçbir nakit ödemeden ve kredi kartınıza dokunmadan alışveriş yapabilirsiniz.

 2016 yılında Finansbank müşterileri, istedikleri her şeye Finansbank tüketici kredileri sayesinde kavuşacaklar.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin