Ana sayfa Kredi Kartları Finansbank Hızlı Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank Hızlı Kredi Kartı Başvurusu

0
Finansbank Hızlı Kredi Kartı Başvurusu
finansbank kredi başvurusu

Kart başvurusu yaparken kredi kartın hızlıca elimizde olmasını temenni eder buna göre hareket ederiz. Finansbank hızlı kredi kartı başvurusu sayesinde kartınız sadece 4 gün içinde adresinize gelecektir. Kredi kartları günümüz şartlarında olmazsa olmaz bankacılık araçlardan bir tanesidir. Özellikle harcama sözüne bonus kampanyaları sayesinde cebinize ekstra olarak 500 TL ye kadar bonus girebilir. Bunun için kredi kartı kampanyalarını dikkatle takip etmenizde fayda olacaktır.

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank diğer bankalara göre müşteri ağını genişletebilmek için memnuniyete daha fazla önem vermektedir. Banka bünyesinde çalışmakta olan kişilerin dahi bu kart seçeneklerden yararlandığı bir gerçektir.

Aylık belli harcamaları erteleniyorsa veya kısım kısım ödemek isteniyorsa, en kârlı ödeme olanaklarını ayağınıza kadar getirmekte olan bu kartlara hemen ulaşılabilir. QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak istendiğinde, kurumun kullanılmasına izin verdiği alanlar aracılığıyla müracaat yetkili birimlere anında yapılabilir.

Finansbank Kredi Kartları:

CardFinans

CardFinansExtra

CardFinans Emekli

CardFinans GO

CardFinans Markalı Kartlar

FlxCard

ClubFinansXclusive

ClubFinansDoctors

Hemşire Kart

Finansbank’ın tüketicilere sunmuş olduğu  kredi kartları arasında en çok kullanılanı CardFinans’dır

Finansbank’dan kredi kartı alabilmeniz için irtibat kurulabilecek kanallar;

Telefon yolu ile kredi kartı başvurusu

SMS yolu ile kredi kartı başvurusu

Web adreslerinden kredi kartı başvurusu

Mobil bankacılık uygulaması ile kredi kartı başvuru

Şubelere bireysel gidilip yapılan kredi kartı başvurusu

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank kredi kartı başvuru işlemleri için birçok alandan destek alınabilir. En kızlı yöntemlerin başında ise eğer daha önceden bankanın bir kartı kullanıldıysa ve mobil uygulama yüklü ise bu uygulama üzerinden başvuru hemen yapılır ve onaylandığı an ücret hesaba yatırılır. SMS yolu ile de T.C kimlik numarasının yanı sıra,  Ad-soyad ve aylık belgelenebilir gelir bilgisini ileterek de başvuru yapabilirsiniz. En kısa ve en detaylı başvuru yapılabilecek yer ise bankaya ait şubelere gidip başvuru yapmaktadır.

Finansbank kredi kartı onayı olarak müşterilerine hızlı yanıt vermekle tanınır. Ayrıca otomatik limit artırım talebi dahilinde kredi kartı limitinizin yüksek seviyelere gelmesi söz konusu olabilir. Ayrıca başvurularınızı banka şubelerinden de yapacağınız gibi online ortamlardaki başvurular daha hızlı onaylanmaktadır.

Yorum yazın

Lütfen yorum yazın!
Lütfen adınızı buraya girin